logo zok

wtorek, 26 stycznia 2016 13:43

Interpretacja miłości w wykonaniu „Impulsu” i „Złotych Cieni”

"Kiedy inni oczekują od nas, że staniemy się takimi jakimi oni chcą żebyśmy byli, zmuszają nas do zniszczenia tego, kim naprawdę jesteśmy." – cytat autorstwa Jima Morrisona oddaje w pełni sens i nastrój przedstawienia pt : „Miłość” przygotowanego przez Wioletę Szczecińską – instruktora teatralnego Złocienieckiego Ośrodka Kultury i jej grupy teatralne „Impuls” oraz „Złote Cienie”, których członkami są licealiści z ZSP Andersa i uczniowie Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu.

12 stycznia br. w Liceum Ogólnokształcącym im. I Armii Wojska Polskiego w Drawsku Pomorskim wspólnie zagrali przedpremierowo podczas Samorządowego Spotkania Noworocznego Powiatu Drawskiego.

25 stycznia nasi młodzi aktorzy wystąpili z premierą spektaklu pt. „Miłość” w sali kinowej ZOK. Na widowni gościli nauczyciele i uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Bohaterów Monte Cassino oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. W. Andersa.

Już dziś zapraszamy na kolejny występ grup teatralnych ze spektaklem „Miłość”, który odbędzie się 14 lutego w walentynkowy wieczór o godz. 18:00 w ZOK (cena biletu 5 zł).

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus