logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 25 stycznia 2012 01:00

Ferie artystyczne w Świnoujściu

W dniach 16-22 stycznia dzieci i młodzież ze Złocienieckiego Ośrodka Kultury wzięły udział w warsztatach artystycznych w Świnoujściu.
Pierwszego dnia zimowiska poszliśmy na kamienny falochron, który wychodzi półtora metra w morze. Na nim stoi wiatrak, z którym wiąże się piękna historia. We wtorek obejrzeliśmy wystawę w Muzeum Rybołówstwa.

Zobaczyliśmy eksponaty dotyczące rybołówstwa i narzędzia połowowe oraz faunę Bałtyku. Często chodziliśmy na spacery  brzegiem morza i na promenadę.

Obejrzeliśmy także Ford Anioła i poznaliśmy jego legendę. Odwiedziliśmy również Park Zdrojowy, gdzie rozgrywaliśmy mecze, biegi dookoła boiska i ćwiczyliśmy w mini siłowni na powietrzu. W czwartek wszyscy weszliśmy na Wieże, która liczyła sobie 222 schody. W piątek kąpaliśmy się na basenie. Podczas zajęć wieczornych bawiliśmy się w różnego rodzaju zabawy, śpiewaliśmy i tańczyliśmy. W sobotę miało być ognisko, ale na dworze padał deszcz, dlatego kiełbasę zjedliśmy w sali. Wieczorem odbyła się dyskoteka. Bawiliśmy się świetnie, nikt nie podpierał ścian. W sobotę, przed obiadem, jechaliśmy zieloną ciuchcią i zwiedzaliśmy Świnoujście. Podczas jazdy dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy o tym mieście.

Zimowisko było bardzo udane, dzieci bawiły się wyśmienicie. Pogoda sprzyjała miłemu wypoczynkowi.

Do zobaczenia za rok!

Kalendarz wydarzeń

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus