logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 09 września 2013 10:24

Pierwszy wernisaż Natalii Turczyk

Natalia Turczyk, pochodząca ze Złocieńca artystka, 8 września br. otworzyła swoją pierwszą wystawę w holu Złocienieckiego Ośrodka Kultury. Jej prace przyciągnęły licznych gości: rodzinę, znajomych, modelki uwiecznione na zdjęciach a także złocienieckich pasjonatów fotografii portretowej.

Fotografia stała się jej pasją w czasach szkolnych. Zaczynała od robienia zdjęć aparatem cyfrowym, który nie posiadał takich możliwości jak te nowsze modele. Otrzymała pierwszą lustrzankę cyfrową na 18 urodziny. I odtąd praktycznie nie rozstaje się z aparatem. Zainteresowanie możliwościami jakie daje człowiekowi światło, sprawiło że sięgnęła także po tradycyjny aparat analogowy. Aby szlifować to czego nauczyła się sama a być może by też nauczyć się czegoś nowego zapisała się do 2 letniej szkoły fotograficznej. Założyła stronę na Facebooku aby inni mogli oceniać efekty jej pracy, poznała wiele zagadnień z teorii i odkryła fotografię od tej strony przygotowawczej, technicznej. Wspólnie z siostrą Olą, z zawodu wizażystką, budowały portfolio tworząc metamorfozy koleżanek ze Złocieńca. Później podejmowały współpracę z modelkami w Szczecinie i razem rozwijały swoje umiejętności jako zgrany duet artystyczny.

Cały czas podejmuje nowe wyzwania: zdjęcia koncertowe, wydarzenia ujęte w temacie reportaży oraz ostatnimi czasy współpraca ze Złocienieckim Ośrodkiem Kultury, jako prowadząca warsztaty dla pasjonatów fotografii. Jak mawia „W życiu i w sztuce chodzi o to aby ciągle stawać się lepszym".

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus