logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 29 maja 2013 12:21

Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Po raz pierwszy z inicjatywy instruktora Wioletty Krzemińskiej w Złocienieckim Ośrodku Kultury odbył się I Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Festiwal miał za zadanie umożliwić dzieciom rozwój i prezentację własnego talentu, umuzykalniać je, ułatwić pokonywanie tremy i rozbudzić w nich chęć aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym naszego miasta.

Przesłuchania odbyły się w 2 kategoriach wiekowych: 3-4-latki i 5-6-latki. Jury powołane przez organizatora przesłuchało 12 wykonawców, w tym 4 zespoły wokalne i 8 solistów zgłoszonych do festiwalu. W skład jury wchodziły: Romana Kowalewicz, Wioletta Krzemińska, Romuald Półtorak i Tomasz Kucharski. Mali wykonawcy przyjechali do nas z: Przedszkola Publicznego i Przedszkola Wojskowego ze Złocieńca, Przedszkola Miejskiego „Bajkolandia” z Kalisza Pom., Przedszkola z Wierzchowa i Świerczyny.

Po wykonaniu wszystkich piosenek przez dzieci jury ogłosiło werdykt i przyznało nagrody:

 

  • KATEGORIA 3-4-LATKI:

- I MIEJSCE – MICHALINA LICHWA

- II MIEJSCE – ZESPÓŁ „BIEDRONECZKI”

- III MIEJSCE – ANASTAZJA HAZEŃSKA

  • KATEGORIA 5-6-LATKI:

- I MIEJSCE – ZOSIA TYMA

- II MIEJSCE – SARA BӦHEIM

- III MIEJSCE – ZESPÓŁ „GUMISIE”

        NAGRODA GRAND PRIX – OLIWIA WIERZBIŃSKA

 

Jury stwierdziło wysoki poziom artystyczny i duże zaangażowanie opiekunów. Dzieci zaskoczyły jurorów melodyjnością i poczuciem rytmu. Podczas festiwalu panowała miła i przyjazna atmosfera.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus