logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ekdus

DK plus

wosp serce

czwartek, 03 listopada 2011 13:56

Straszydła i upiory w ZOKu

W halloweenową noc 28 października 2011 roku budynek Złocienieckiego Ośrodka Kultury spowity był magią i czarami. Tego dnia zamienił się w upiorny dom pełen przerażających duchów i wampirów. Licznie zgromadzone strachy i potwory stanęły do rywalizacji o najstraszniejszy strój nawiązujący do Halloween.

Główną nagrodę, karnet na organizację urodzin w Sali Zabaw Bajka wygrała przerażająca mumia, która dopiero co uciekła z egipskiego sarkofagi, w którym przeleżała kilka tysięcy lat.

Uczestnicy wieczoru halloween za sprawą mrocznych zaklęć i magii wyczarowali piękne halloweenowe dynie. Wiedźma Grażynka i Gabrysia z Biblioteki Publicznej uważnie czuwały nad wszystkimi uczestnikami strasznych konkursów. Wydrążone lampiony i ozdobione naklejkami dynie stanęły do konkursu o najpiękniejszą. Podczas wieczoru nastąpiło również wręczenie nagród w konkursie plastycznym „A niech to dynia! To już Halloween” Wszyscy amatorzy mocnych wrażeń zgromadzeni w Kinie Mewa z krwistymi wypiekami oczekują z niecierpliwością kolejnej okazji do przebrania i wygrania atrakcyjnych nagród.

GRATULUJEMY ODWAGI !!!

zik zok logo

Kalendarz wydarzeń

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software