logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 07 listopada 2012 10:13

Dynio Win!

W Halloweenową noc 31 października 2012 roku budynek Złocienieckiego Ośrodka Kultury spowity był magią i czarami. Tego dnia zamienił się w upiorny dom pełen przerażających duchów i wampirów.

Licznie zgromadzone strachy i potwory stanęły do rywalizacji o najstraszniejszy strój nawiązujący do Halloween. Główną nagrodę, organizację wymarzonych urodzin ufundował Pan Krystian Budziszewski właściciel Sali Zabaw „Bajka”, mieszczącej się w Złocieńcu przy ulicy Czaplineckiej 1 naprzeciwko budynku poczty. Jury stanęło przed niezmiernie trudnym wyborem. Potwory, czarownice, duszki i inne koszmarne zjawy dwoiły się i troiły żeby zwiększyć swoje szanse. Z pośród 50 uczestników i uczestniczek wygrał przerażający zombie, który zaskoczył oryginalnym przebraniem.

Do konkursu na najładniej wyrzeźbioną dynie, stanęło aż 30 uczestników. Każdy z nich chciał wygrać tablet ufundowany przez właściciela sklepu Lewiatan w Złocieńcu. Główną nagrodę udało się zdobyć dyni, na której misternie wyrzeźbiona została maska przypominająca ludzką twarz.

Wszyscy uczestnicy halloweenowych zabaw otrzymali słodycze, wejściówki do Sali Zabaw „Bajka” i kina Mewaoraz inne ciekawe upominki.

Podczas wieczoru Halloween uczestnicy brali także udział w licznych konkursach gdzie czekały na nich wspaniałe nagrody. Następnie na wszystkich czekała projekcja filmu animowanego „Potwory kontra obcy”.

Mali i duzi amatorzy mocnych wrażeń zgromadzeni w kinie Mewa z krwistymi wypiekami oczekują z niecierpliwością kolejnej okazji do przebrania się w straszliwe stroje, wydrążenia ciekawych dyń oraz wygrania atrakcyjnych nagród. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

zik zok logo

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus