logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
piątek, 23 września 2022 14:42

Przyszłość, czy to już?

22 września zespół złocienieckich świetliczanek uczestniczył w spotkaniu warsztatowym "Przyszłość, czy to już?", w ramach programu "Dalej razem - program edukacji kulturowej w województwie zachodniopomorskim".
Warsztaty dotyczyły sieciowania ludzi kultury i wspierania dobrych inicjatyw w obszarze edukacji kulturowej. Skierowane do osób pracujących z dziećmi i młodzieżą i prowadzących świetlice środowiskowe, sołeckie i wiejskie w województwie zachodniopomorskim.
Warsztat o partycypacji w pracy artystycznej z młodzieżą, w oparciu o swoje doświadczenia zawodowe, prowadził Jakub Skrzywanek - reżyser teatralny, dyrektor artystyczny Teatru Współczesnego w Szczecinie.
Warsztat w zakresie pracy z rodzinami w społecznościach lokalnych w celu współuczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych, edukacyjnych i artystycznych prowadziła Anna Tuderek - filozofka, badaczka, specjalistka od komunikacji i budowania relacji.
Operatorem Programu jest Ośrodek Teatralny Kana.
Program finansowany jest ze środków Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego.
Tekst: Monika Kuczyńska-Kochana
Zdjęcia: złocienieckie świetliczanki

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus