logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 01 września 2022 09:07

Finał projektu "Konwersja cyfrowa ..."

Kończymy realizację projektu „Konwersja cyfrowa Złocienieckiego Ośrodka Kultury”, dzięki któremu udało się wyposażyć zespół ZOK w umiejętności do prowadzenia działań animacyjnych w sposób cyfrowy i doposażyć w sprzęt niezbędny do prowadzenia działalności w sieci.
Umiejętności, które pozyskaliśmy podczas udziału w szkoleniach wykorzystamy w młodzieżowym studiu nagrań dźwięku w Bolegorzynie oraz utworzonym mobilnym studiu fotograficznym w Lubieszewie, gdzie dokumentujemy prowadzone przez nasz zespół zajęcia animacyjne, działania edukacyjne i projektowe, wystawy, warsztaty, spotkania, imprezy okolicznościowe.
Doposażyliśmy sale muzyczne w studio nagrań audio-video oraz podstawowy sprzęt do prowadzenia zajęć muzycznych on-line. Zmodernizowaliśmy istniejącą stronę internetową poprzez zakup programów poprawiających dostępność do informacji i dostosowując ją do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
Otrzymaliśmy na ten cel dofinansowanie w wysokości 124 900zł ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Priorytetowej „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014–2020.

Tekst: Monika Kuczyńska-Kochana
Zdjęcia: zespół ZOK

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus