logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
piątek, 08 lipca 2022 16:48

I TYDZIEŃ WAKACJI

Pierwszy tydzień artystycznych wakacji minął bardzo szybko. Dzieci skorzystały z atrakcyjnych propozycji spędzenia wolnego czasu.
Najmłodsze pociechy wzięły udział w tęczowych warsztatach z chustą oraz uczyły się nowej piosenki wraz z Wiolą Krzemińską. Grupa Agnieszki Stefaniak Śmietanki malowała mural nad Drawą. Wojtek Kucharski z uczestnikami swoich zajęć przygotował się do nagrania teledysku. Monika Kuczyńska –Kochana przeprowadziła aromatyczne warsztaty mydlarskie.
W czwartek Tomek Łajczak zaprosił młodych kucharzy do restauracji Dialog, gdzie uczył robić zapiekanki i ciasto bez mąki. Na wycieczkę i fotografowanie przyrody, młodych fotografów zabrała Elżbieta Kordek, a z Kasią Borowczak młodzież tworzyła swoją mapę marzeń.
Było też kino wakacyjne i seanse filmowe.
W ostatnim dniu można był wybrać się na wycieczkę edukacyjną wraz z Dominikiem Wielgórką, który opowiadał o otaczającej nas przyrodzie w Drawskim Parku Krajobrazowym. Bardzo dziękujemy !
Tekst. W. Krzemińska
Foto. E. Kordek

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus