logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
piątek, 17 czerwca 2022 13:23

Wakacje w KinoSzkole

Na ostatnich w tym roku szkolnym zajęciach w ramach programu KinoSzkoła królowały wakacje i tematy z nimi związane. Klasy 4-6 ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Złocieńcu oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Darskowie , podczas prelekcji rozmawiali o tajemniczych miejscach w Polsce.

Intrygujące pytanie zostało postawione już w temacie prelekcji- „Wakacje z mediami czy z…duchami?”. Elementy fantastyki zostały umiejętnie wplecione w fabułę filmu „Czarny Młyn”, którego seans odbył się w ramach zajęć. I choć film porusza niecodzienne, czasem ciężkie tematy, to jest równocześnie ciekawym filmem przygodowym.Przedszkolaki z Przedszkola Prywatnego przypomnieli sobie o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na wakacjach. Razem z bohaterami bajek z serii „Przygody Bolka i Lolka”, „Pamiętnik Florki” i „Basia”, uczyli się co jest bezpieczne, a co nie, podczas wakacyjnych przygód i jak należy się zachowywać w różnych sytuacjach.

To już koniec roku szkolnego i spotkań z KinoSzkołą. Życzymy Wam bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

                                                                                                                                              Katarzyna Borowczak

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus