logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 12 kwietnia 2022 10:24

Kwietniowa KinoSzkoła

W tym miesiącu zajęcia otworzyli najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Czaplinku i Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie. Po prelekcji na temat prawdziwej przyjaźni, dzieci obejrzały bajkę zatytułowaną „Niesamowita historia wielkiej gruszki”, w której główni bohaterowie, kotka Mitcho i słoń Sebastian, wyruszają w podróż w poszukiwaniu tajemniczej Gruszki, o której krążą legendy.

Najstarsza grupa w tym miesiącu podjęła na zajęciach temat ważny, ale i nie łatwy. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Złocieńcu wraz z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Darskowie, zastanawiali się jaki wpływ na ekologię i klimat ma ochrona praw zwierząt. Po ciekawej dyskusji odbył się seans filmu „Wicher: ostatni rozdział”.

Ostatnie w tym miesiącu zajęcia należały do przedszkolaków z Przedszkola Prywatnego w Złocieńcu. Tym razem dzieci wraz z ulubionymi postaciami bajek z serii „Rodzina Treflików”, „Agatka” i „Hip-hip & Hurra” odkrywały wszechświat i kosmos.

Kolejne zajęcia już w maju, zapraszamy do udziału.

 

                                                                                                                                                             Katarzyna Borowczak

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus