logo zok

Współpraca z partnerami

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 11 kwietnia 2022 17:48

Najpiękniejsze palmy i pisanki - 2022

Złocieniec 6..04.2022 r.

PROTOKÓŁ

KONKURS ‘’PALMY I PISANKI WIELKANOCNE’’.
KULTURA TRADYCJI WIELKANOCNYCH W POWIECIE DRAWSKIM

 

Do tegorocznego konkursu zostało zgłoszonych ok. 67 prac konkursowych

Prace zostały ocenione w trzech kategoriach:
PALMA, PISANKA oraz STROIK WIELKANOCNY,
w trzech przedziałach wiekowych:
- dzieci I – III klasa Szkoły Podstawowej
- dzieci IV – VI klasa Szkoły Podstawowej
- młodzież i dorośli

Jury w składzie :
Elżbieta Kordek, Anita Balińska i Elżbieta Majewska
po obejrzeniu zgłoszonych prac konkursowych dokonało ich oceny. Wzięto pod uwagę estetykę, pomysłowość, nawiązanie do tradycji Świąt Wielkanocnych, wykorzystanie materiałów z ”wiejskiego podwórka”, wkład pracy. Przyznało nagrody rzeczowe oraz dyplomy w następujących kategoriach:

PALMA

Dzieci I – III KL. Szkoły Podstawowej

I miejsce Maja Sikorska – Stare Drawsko

II miejsce- Szymon Młynarczyk – SP w Czaplinku

III miejsce – Lena Błogowska – SP w Czaplinku

Wyróżnienie- Anna Hoptasz – SP w Czaplinku

 Dzieci IV –VI kl. Szkoły Podstawowej

I miejsce- Zuzanna Binkowska – Stare Worowo

II miejsce- Antoni Albin – Stare Worowo

III miejsce – Oliwia Tomczak – SP w Czaplinku

Wyróżnienie – Maja Wojciechowska – SP Czaplinek

Wyróżnienie- Krzysztof Marusia - Pomierzyn

Młodzież i dorośli

I miejsce – Wioletta Zbytek
Koło Gospodyń Wiejskich „ Białozdrojanki” – Kalisz Pomorski

II miejsce – Ewa Wyrzykowska - Suliszewo

III miejsce – Dominik Jasiński
Warsztaty Terapii Zajęciowej – Kalisz Pomorski

Wyróżnienie : Barbara Krupka - Rzepowo

Wyróżnienie: Tomasz Kiejno – Chlebowo

Wyróżnienie: Piotr Maślanka
Warsztaty Terapii Zajęciowej - Czaplinek

 

PISANKA

Dzieci I- III kl. Szkoły Podstawowej

I miejsce – Piotr Tynny – SP w Czaplinku II miejsce – Martyna Afeltowicz - Darskowo

III miejsce – Mikołaj Pierechód - Złocieniec
Dzieci VI – VI kl. Szkoły podstawowej

Wyróżnienie – Hubert Pietrasik – Drawsko Pom.

 Młodzież i dorośli

I miejsce – Barbara Ślusarczyk - Złocieniec

 STROIK

Dzieci I – III kl. Szkoły Podstawowej

Wyróżnienie: Zofia Szczygieł – Złocieniec
Wyróżnienie: Wiktoria Dzieciątkowska - Złocieniec

 Dzieci IV – VI kl. Szkoły Podstawowej

I miejsce Julita Wyrzykowska
Świetlica wiejska w Pomierzynie II miejsce – Laura Tomaszewska
Świetlica wiejska w Pomierzynie III miejsce – Maria Kitosz
Świetlica wiejska w Pomierzynie

 Młodzież i dorośli

Laureaci:
1. Łukasz Jasiulewicz - Warsztaty Terapii Zajęciowej – Kalisz Pom.
2. Diana Gawlik Sośnica
3. Rafał Ciemnoczołowski – Czaplinek
4. Łukasz Dobiesz - Warsztaty Terapii Zajęciowej – Kalisz Pom.
5. Ewelina Kolanek - Warsztaty Terapii Zajęciowej – Czaplinek
6. Michał Chmielewski - Warsztaty Terapii Zajęciowej – Czaplinek
7. Zofia Tomkiewicz – Uniwersytet Trzeciego Wieku – Złocieniec
8. Barbara Smuga – Kocoł – Darskowo
9. Anita Teodorczuk – Stare Worowo

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują dyplomy i słodycze za udział w konkursie:
1. Anna Jagielska - Warsztaty Terapii Zajęciowej –Kalisz Pom.
2. Diana Gawlik- Warsztaty Terapii Zajęciowej – Czaplinek
3. Jadwiga Bogusz- Warsztaty Terapii Zajęciowej – Czaplinek
4. Bartłomiej Krawczyk- Warsztaty Terapii Zajęciowej – Czaplinek
5. Remigiusz Kiszkiel- Warsztaty Terapii Zajęciowej – Czaplinek
6. Karolina Synejko- Warsztaty Terapii Zajęciowej – Kalisz Pom.
7. Monika Misiura- Warsztaty Terapii Zajęciowej – Kalisz Pom.
8. Łukasz Jasnowski- Warsztaty Terapii Zajęciowej – Kalisz Pom.
9. Dominika Ratajczak- Warsztaty Terapii Zajęciowej – Kalisz Pom.
10.Magdalena Walerczak- Warsztaty Terapii Zajęciowej – Kalisz Pom.
11. Adrianna Młynarczyk- Warsztaty Terapii Zajęciowej – Kalisz Pom.
12. Nikola Brzozowska – SP Czaplinek
13. Mateusz Baczyński - SP Czaplinek
14. Mateusz Szostak - SP Czaplinek
15. Jagoda Zalewska - SP Czaplinek
16. Julia Grant - SP Czaplinek
17. Karol Błachowski - SP Czaplinek
18. Nikola Tucholska - SP Czaplinek
19. Anna Makuchowska – Darskowo
20. Izabela Kuca – Drawsko Pom.
21. Anna Mazur – Drawsko |Pom.
22. Barbara Afeltowicz – Darskowo
23. Marta Wyszywana – Nowe Worowo
24. Karolina Stempień – Pomierzyn
25. Wychowankowie Placówki Opiekuińczo – Wychowawczej w Drawsku Pomorskim
26. Aleksandra Król – Stare Worowo
27. Natalia Krupska – Drawsko Pomorskie
28. Hubert Pietrasik – Drawsko Pomorskie
29. Kryspin Klimek – Kaczorowski – Złocieniec
30. Klaudia Makuchowska – Darskowo
31. Remigiusz Kiszkiel – Złocieniec
32. Wioletta Zbytek – Biały Zdrój
33. Natalia Daciów Grabicka
34. Sylwia Stefanów – Kalisz Pom.
35. Sara Kocoł - Darskowo

Serdeczne podziękowania dla siostry Danuty Walków, Joanny Girtler, Tomasza Bolewicza, Magdaleny Gmerek, Mirosławy Żurowskiej, za przygotowanie uczniów, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej do konkursu.

Współpraca z partnerami

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus