logo zok

Współpraca z partnerami

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 16 grudnia 2021 09:30

POWIATOWY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ 2021 ROZSTRZYGNIĘTY !

Złocieniec 14.12.2021 r.

 PROTOKÓŁ POWIATOWEGO KONKURSU
NA NAJPIĘKNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ.

Po dokładnym obejrzeniu wszystkich zgłoszonych prac do konkursu, jury w składzie:

Ryszarda Jankowska -Reczko, Agnieszka Stefaniak - Śmietanka, Anita Balińska, Elżbieta Kordek

oceniając estetykę, pomysłowość, samodzielność w wykonaniu poszczególnych elementów szopki i wkład pracy w jej tworzeniu przyznało :

kat. I Szopka rodzinna

I miejsce – Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Gudowie. Wychowankowie wraz z opiekunami

II miejsce – Joanna Kraska i Katarzyna Skalska z Czaplinka

III miejsce - Maciej i Szymon Majchrzak z rodzicami z Nowego Worowa

Wyróżnienie – Danuta Bolt i Anita Teodorczuk ze Starego Worowa

Wyróżnienie – Barbara i Martyna Afeltowicz z Darskowa

Wyróżnienie – Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Kraina w Gudowie
                        Wychowankowie wraz z opiekunami

Kat. II Osoby indywidualne
Klasy IV - VI
I miejsce – Aleksy Wiszniewski ze Złocieńca

II miejsce – Karol Błachowski z Czaplinka

III miejsce – Krzysztof Marusia z Pomierzyna

klasy VII – VIII

I miejsce – Oliwia Stasiak z Bolegorzyna

II miejsce – Amelia Sinderman z Darskowa

III miejsce – Barbara Szydłowska ze Złocieńca

wyróżnienie – Amelia Lucewicz z Bolegorzyna

wyróżnienie – Martyna Biernacka ze Złocieńca

Młodzież i dorośli

I miejsce – Diana Gawlik z Czaplinka
Warsztaty Terapii Zajęciowej

II miejsce – Zuzanna Sinderman z Darskowa

III miejsce – Tomasz Kiejno z Chlebowa

Pozostali uczestnicy za udział w konkursie otrzymują dyplomy i słodycze
1. Szymon Młynarczyk z rodzicami z Czaplinka
2. Jagoda Stasiak z Bolegorzyna
3. Katarzyna Lewandowska, Hanna i Filip Zalewscy oraz Wiesława Mackiewicz z Drawska Pomorskiego
4. Karolina Stempień z Pomierzyna
5. Adrian Niżyński z Czaplinka
6. Jakub Górski z rodzicami z Nowego Worowa
7. Jakub Stolarczyk z Cieminka
8. Maja Sikorska z rodzicami z Czaplinka

Podziękowania za rozpropagowanie i przygotowanie uczniów do konkursu otrzymują:
1. Siostra Danuta Walków z Czaplinka
2. Ewa Jakszuk z Drawska Pomorskiego
3. Aleksandra Sielatycka ze Złocieńca
4. Jolanta Łaszczewska
5. Maciej Ulan
6. Karolina Sutkiewicz-Sitarz
7. Anna Sołowiej
8. Jacek Sołowiej
9. Anna Rutkowska
10. Monika Gutowicz

Wręczenie nagród i podsumowanie konkursu
nastąpi 22.12.2021 r. ( środa ) o godz. 17.00
w sali widowiskowo kinowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury
ul. Połczyńska 6

Współpraca z partnerami

baner konwersji

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus