logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 04 listopada 2020 12:25

RODZINNE WARSZTATY RUCHOWE W SIECI

„Bliskość”

RODZINNE WARSZTATY RUCHOWE W SIECI

skierowane do rodzin z dziećmi

w wieku 3-6 lat

czas trwania: 1h

WSTĘP WOLNY

ilość miejsc ograniczona (obowiązuje kolejność zgłoszeń)

 

Zapraszamy serdecznie całe rodziny do wspólnego działania z profesjonalistami/kami z dziedziny nowej choreografii, tańca i edukacji tanecznej dla dzieci i rodzin.

Warsztaty "Bliskość" to ostatnia odsłona projektu "Teraz taniec" realizowanego przez Art Fraction Foundation, we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca, w ramach programu "Scena dla tańca" edycja 2020.

ZAPISY:

https://forms.gle/7AEzEny6ym4DSg5B6

warsztaty online, odbywają się na platformie ZOOM

 

TERMIN:

7.11.2020, godz. 13.00 lub 16.00

 

Tym, co w warsztacie najważniejsze będzie budowanie swobodnych, łagodnych i bliskich relacji w rodzinie, zwiększających poziom wzajemnego zaufania i zrozumienie własnego ciała. Budowanie rozmaitych działań, poprzez korzystanie z naturalnego potencjału ruchowego uczestników, ich różnego poziomu sprawności fizycznej, dynamiki ciała, skupiając się przede wszystkim na czerpaniu radości z tanecznego bycia blisko w rodzinie.

Prowadzący warsztaty: Paulina Giwer-Kowalewska, Antek Kurjata

(tańczący wspólnie w spektaklu "Blisko" w reż. A. Morawskiej-Rubczak, prod. Centrum Sztuki Dziecka)

Więcej informacji udziela kuratorka projektu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-------------------

O PROJEKCIE:

,,Teraz taniec” to projekt z obszaru nowej choreografii, stworzony z myślą o rodzinnej publiczności. Zapraszamy serdecznie na ostatnią odsłonę projektu - cykl warsztatów online, prowadzonych w czasie rzeczywistym przez dwoje tancerzy - Paulinę Giwer-Kowalewską i Antka Kurjatę.

„Scena dla tańca” jest programem własnym Instytutu Muzyki i Tańca, w ramach którego dofinansowywane są projekty pozwalające na regularną obecność spektakli tanecznych na scenach teatralnych i w innych instytucjach prezentujących projekty z dziedziny sztuk performatywnych (np. centra sztuki, galerie) w całej Polsce. Program umożliwia także regularne gościnne prezentacje spektakli tańca na scenach tanecznych w całym kraju. Sceny repertuarowe oraz inne placówki instytucjonalne zajmujące się na co dzień prezentacją projektów z dziedziny sztuk performatywnych i dysponujące odpowiednim zapleczem infrastrukturalnym mogą w ramach Programu nawiązywać współpracę z zawodowymi niezależnymi artystami i zespołami tańca lub z zawodowymi tanecznymi zespołami instytucjonalnymi.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus