logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ekdus

DK plus

wosp serce

czwartek, 07 maja 2020 21:34

Prezentacja instruktora – Wioletta Krzemińska

Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęłam w Złocienieckim Ośrodku Kultury mając 11 lat (jedno ze zdjęć poniżej), to był zespół wokalny „Wiolinki” prowadzony przez Panią Ewę Gadzina. Potem Chór Kościelny „Echo” pod dyrekcją organisty Stanisława Barana, a w między czasie zespolik młodzieżowy. Po maturze postanowiłam dalej kształcić swój śpiew, więc podjęłam naukę w Szkole Muzycznej II stopnia w Szczecinku zdobywając tytuł zawodowego muzyka wokalisty w zakresie śpiewu solowego. Tak mnie to wciągnęło, że postanowiłam połączyć śpiew z pracą z dziećmi i rozpoczęłam naukę na Akademii Bydgoskiej – Instytut Edukacji Artystycznej na kierunku wychowanie muzyczne, zdobywając tytuł magistra. Przez cały ten czas śpiewałam w chórze studenckim zgłębiając tajniki śpiewu, aż w 2006 roku sama zostałam instruktorem w Złocienieckim Ośrodku Kultury i aż do teraz przekazuję zdobytą wiedzę moim uczniom. Sprawia mi to dużo frajdy. Pokochałam śpiewanie i robię to do dziś, mając na swoim koncie wiele osiągnięć.
Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do mojego sukcesu !
Napiszcie w komentarzach o swoich historiach związanych ze śpiewem lub wstawcie zdjęcia/filmiki z waszych występów. Czekam ! Do usłyszenia.
Tekst i zdjęcia : Wioletta Krzemińska

swieto drawy na www

Kalendarz wydarzeń

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software