logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ekdus

DK plus

wosp serce

wtorek, 21 kwietnia 2020 07:00

Sztuka Pozytywnie Zaraźliwa

Sztuka Pozytywnie Zaraźliwa wita Was pięknymi uśmiechami!

Te urocze, dziewczęce buźki należą do lalek, którym nowe życie i tożsamość nadała Sonia Singh Australijka zajmująca się renowacją zapomnianych i porzuconych zabawek.
Sonia zmywa z ich twarzy przesadne, nienaturalne makijaże i maluje je na nowo. Wspólnie z mamą, pod szyldem Tree Change Dolls, szyją i dziergają dla nich również nowe buty i ubranka. Urok lalek Soni tkwi w ich naturalności, w piegach, uśmiechu, ciepłych sweterkach, grubych warkoczach a przede wszystkim w ich zwyczajnej-nadzwyczajnej dziewczęcości.
Nie namawiamy Was do przerabiania posiadanych lalek, ale być może przy zakupie kolejnej zabawki przyjrzycie się jej uważniej i zamiast tej z makijażem glamoure wybierzecie taką, która przypomina kogoś, kogo znacie, przyjaciółkę, czy siostrę.
Odwiedźcie podane poniżej strony i porównajcie zdjęcia lalek przed i po metamorfozie. Oceńcie, czy ta metamorfoza jest korzystna?

Kalendarz wydarzeń

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software