logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ekdus

DK plus

wosp serce

wtorek, 26 marca 2019 15:28

7 nut na wiosnę

W piątek, 22 marca 2019 roku, w kinie „Mewa” Złocienieckiego Ośrodka Kultury odbył się niezwykły koncert, prawdziwa wiosenna mieszanka instrumentalistów i wokalistów.
Jako pierwszy na scenie zaprezentował się w piosence turystycznej zespół „Byle do góry” czyli Jerzy Hołownia wraz z synem Bartkiem.
W drugiej części koncertu wystąpił Marcin Naruszewicz - śpiewak operowy (a obecnie burmistrz Czaplinka), który swoim pięknym głosem wyśpiewał chwytające za serce włoskie pieśni i tango.
W trzeciej części koncertu zagrał dla nas nowo powstały zespół muzyczny w składzie: Albert Moroz (instrumenty klawiszowe), Aleksander Kijeński (perkusja), Tomasz Kucharski (bas) i Wojciech Kucharski (gitara i śpiew). Zagrali i zaśpiewali kilka rockowych i bluesowych przebojów.
A na koniec w dwóch piosenkach – „Zacznij od Bacha” i „Muza, muzyka” wraz z zespołem wystąpiła grupa wokalna Złocienieckiego Ośrodka Kultury, w składzie: Emilka Dąbrowska, Michał Krzemiński, Gosia Poręba, Ola Stasieluk, Oliwia Wierzbińska i Gosia Kwiatecka pod kierunkiem instruktora Wioletty Krzemińskiej.
Był to przepiękny koncert, pełen wzruszeń.
Dziękujemy.

foto. E.Kordek, tekst W. Krzemińska

Kalendarz wydarzeń

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software