logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 21 grudnia 2016 12:23

Złocieniecki sztab WOŚP zagra 15 stycznia 2017 !!!

Złocieniecki Sztab WOŚP mieszczący się w Złocienieckim Ośrodku Kultury będzie grał w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
XXV Finał odbędzie się 15 stycznia 2017 roku, w budynku Sali Widowiskowej przy Ul. Wolności 6. Podczas Finału zapraszamy na koncert, licytację gadżetów WOŚP oraz wiele innych atrakcji. Wierzymy w to, że tym razem zbierzemy najwięcej pieniędzy dla Orkiestry. W ubiegłym roku zebraliśmy ponad 21 tysięcy złotych.
W ramach XXV Finału WOŚP przeprowadzimy publiczną zbiórkę pieniędzy, podczas której wolontariusze będą zbierać pieniążki do puszek na ulicach naszego miasta. Kwestować będziemy już od 6 rano.
„GRAMY DLA RATOWANIA ŻYCIA I ZDROWIA DZIECI NA ODDZIAŁACH OGÓLNOPEDIATRYCZNYCH ORAZ DLA ZAPEWNIENIA GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIOROM”.
Złocieniecki Koncert WOŚP rozpocznie się, o godz. 17.00. Wezmą w nim udział nasi złocienieccy artyści. Wejście na koncert za wrzut do puszki. W trakcie trwania koncertu odbędą się licytacje gadżetów WOŚP-wych i złocienieckich niespodzianek. Będzie można posmakować wypieków członkiń złocienieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Finałem koncertu będzie „Światełko do nieba” o godz. 20:00
Mamy nadzieję, że i w tym roku, również zechcecie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy finansowo i organizacyjnie, tym samym przyczyniając się do ratowania zdrowia i życia dzieci oraz seniorów.
LICZYMY NA WASZE DOBRE SERDUSZKA!

Do zobaczenia !!!
Anna Styrska - Szef Sztabu

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus