logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
piątek, 19 sierpnia 2016 15:54

17 inicjatyw w projekcie EKDUS

Szesnastego sierpnia b.r minął termin przyjmowania wniosków do procedury regrantingowej projektu „EKDUS - Edukacja kulturowa dla umiejętności społecznych”. Do siedziby Złocienieckiego Ośrodka Kultury wpłynęło 17 inicjatyw, które zgodnie z regulaminem zostaną przeanalizowane przez komisję konkursową i ocenione pod względem merytorycznym. Inicjatywy zgłosili przedstawiciele sektorów oświaty i kultury, uczestniczący od maja tego roku w programie Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura”, którego ZOK jest operatorem wojewódzkim. Ogłoszenie inicjatyw, które w wyniku konkursu otrzymają dofinansowanie na realizację nastąpi w terminie do 1 września. Wszystkim osobom, które złożyły wnioski dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie realizacji konkursowych projektów.

„EKDUS - Edukacja kulturowa dla umiejętności społecznych”, to trzyletni, wieloaspektowy projekt wspierania edukacji kulturowej stworzony z myślą głównie o nauczycielach i animatorach kultury oraz dzieciach i młodzieży szkolnej, jako odbiorcach ich działań. Uczestnicy wzięli udział w dziesięciu jedno i dwudniowych warsztatach a teraz będą mieli okazję zrealizować, wg. własnego pomysłu inicjatywy angażujące dzieci i młodzież do niestandardowych działań które opierają się na budowaniu relacji, interakcji, wzmocnieniu takich kompetencji jak kreatywność i otwartość, umiejętności komunikacyjne i współpracy w grupie.

Józef Szkandera

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus