logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 20 kwietnia 2016 14:38

Feminarium

Dnia 16 kwietnia 2016r. w sali widowiskowej ZOK odbyło się IV Feminarium, czyli twórcze warsztaty dla pań. Inicjatorem i organizatorem spotkań jest złocieniecki klub kobiet „Szpilki na deptaku”.

Wiosenne spotkanie zwyczajowo cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wzięły w nim udział nie tylko złocieńczanki, ale także miłośniczki Feminarium z okolic Kołobrzegu i Łodzi.
A co złożyło się na program?
Pierwszy moduł obejmował warsztaty haitańskiego tańca hul. W brawurowym stylu przeprowadziła je szczecinianka Beata Kołodziej.  Swoją pasją i pogodą ducha, a także umiłowaniem tańca „zaraziła” wszystkie uczestniczki.   
Liderką drugiego modułu była wszystkim znana mieszkanka naszego miasta - Jadwiga Adrianowska. Z właściwą sobie energią i znawstwem tematu poprowadziła warsztaty plastyczne „Podszepty” zainspirowane realizmem magicznym i malarstwem metafizycznym. Po raz kolejny nasze panie odkryły w sobie ogromne pokłady drzemiących w nich talentów wyrażonych poprzez farbę i pędzel.
 
Po zakończonych warsztatach zmęczone, ale pełne pozytywnych emocji uczestniczki, przy kawie i herbacie, dzieliły się swoimi doświadczeniami, obiecując spotkać się ponownie na kolejnej edycji Feminarium.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus