logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 21 stycznia 2016 10:11

365 serc rozdanych Babciom i Dziadkom

Z okazji święta Babci i Dziadka w Złocienieckim Ośrodku Kultury przygotowaliśmy bajeczny koncert.
Witając gości dzieci z pracowni ceramicznej wręczały własnoręcznie wykonane gliniane serduszka.
Na program złożyły się występy zespołów tanecznych: „Trzpiotki” w układzie „Laleczka z saskiej porcelany”, „Trzpioty I” w układzie „Taniec drużynowy”, „Trzpioty II” w układzie „Zabawa w hip-hop”, „Złocienie” w układzie „Lekcja tańca”, „Cheerleaderki” pod kierunkiem instruktora Małgorzaty Szumlańskiej, „Tip- Top” pod kierunkiem instruktora Marty Gawryłow. Dużą atrakcją okazał się występ „studentek” Uniwersytetu III Wieku, czyli zespołu tanecznego „Styl” oraz zespołu kameralnego „Dorosłych”.
Usłyszeliśmy również kilka piosenek w wykonaniu sekcji wokalnych: „Maluszki” w utworze „Babcia wszystko wie”, "Chochliki” w utworze „Z babcią możesz zwiedzić świat” i duetu wokalnego Julii Pieprzak i Wiktorii Wielikanow w utworze „Daj mi rękę dziadku” pod kierunkiem instruktora Wioletty Krzemińskiej.
Niespodzianką wieczoru był film przygotowany przez Monikę Rudzińską i Piotra Klentak z portalu idrawa.pl prezentujący najlepsze wspomnienia mieszkańców Złocieńca związane z dziadkami.

ZOBACZ FILM - KLIKNIJ TUTAJ

Dziękujemy licznie przybyłej publiczności za udział w koncercie.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus