logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 14 września 2015 12:23

Twórczy rok z ZOK

W niedzielne popołudnie w radosnym klimacie pożegnaliśmy lato i powitaliśmy nowy rok kulturalny. Dzięki barwnym występom naszych złocienieckich artystów pokazaliśmy w skrócie jakie zajęcia przygotowaliśmy dla Was na najbliższy czas.

Każdego roku nasze propozycje zajęć cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu przybywa coraz więcej uczestników.  Staramy się umożliwiać rozwój kulturalny każdego mieszkańca, od tych najmłodszych do najstarszych. Cieszymy się, że czynnie bierzecie udział w naszych spontanicznych akcjach, co pokazaliście podczas wczorajszej nauki walca angielskiego oraz odgadnięcia kulturalnego losu w Złocienieckim Ośrodku Kultury.

Uwieńczeniem tego wieczoru był występ bydgoskiego zespołu ARTE CON BRIO wraz z wokalistką Katarzyną Jaracz. Wykonali oni najpiękniejsze przeboje z operetek, musicali i filmów. Publiczność była zachwycona i nagromadziła muzyków gromkimi oklaskami.

Dziękujemy, że pożegnaliście z nami lato. Widzimy się na zajęciach w Ośrodku Kultury!

Pamiętajcie, to Wasze miejsce. Możecie je współtworzyć.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus