logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
piątek, 28 sierpnia 2015 18:50

Złocieniec Game Festival 2015

25 i 26 sierpnia po raz trzeci odbył się festiwal gier komputerowych, tym razem pod nową nazwą Złocieniec Game Festival. Jak co roku, sala widowiskowo-kinowa, a teraz nawet i cały, specjalnie przygotowany budynek Złocienieckiego Ośrodka Kultury po brzegi wypełnił się miłośnikami e-sportowych zmagań. Głównymi atrakcjami naszej imprezy były turnieje w gry komputerowe takie jak League of Legends, Counter Strike: Global Offensive oraz turniej konsolowy w Fifę 15.

W turnieju League of Legends wzięło udział 7 drużyn pięcioosobowych. W turnieju Counter Strike: Global Offensive 8 drużyn pięcioosobowych, a w turnieju Fifa 15 wzięło udział 13 drużyn dwuosobowych. W sumie w Festiwalu wzięło udział 108 zawodników. Między nimi znaleźli się mieszkańcy takich miejscowości jak Szczecinek, Kraków, Drawsko Pomorskie, Drozdowo, Donatowo, Gronowo, Warszawa, Ostrowice, Borne, Zarańsko, Wierzchowo, Świdwin, Czarne oraz oczywiście Złocieniec.

Złocieniec Game Festival przyciągnął do Złocienieckiego Ośrodka Kultury tłumy entuzjastów gier komputerowych. Oprócz głównych turniejów na naszych uczestników czekały takie atrakcje jak pokazy Light Show, pokazy tańca, a także pokazy ASG. Dodatkowo sponsor główny Festiwalu Gier – sklep HKR Komputery zorganizował „Wielki Turniej Hearthstone”, w którym wzięło udział 16 osób, a rozgrywki trwały przez prawie całą środę. Odbyło się również losowanie słuchawek firmy Razer z serii Kraken, które zasponsorował sklep FW Computers.
W środę, drugiego dnia Festiwalu, po prawie 15 godzinach rozgrywek wyłoniliśmy naszych zwycięzców. Ok. godziny 23:40 odbyło się rozdanie nagród, które zwycięzcom przysporzyło wiele radości.

Turniej League Of Legends:
I miejsce – zdobyła drużyna ze Złocieńca pod nazwą „Tomek Szuka Męża”
II miejsce - przypadło drużynie ze Szczecinka pod nazwą „Better Nerf Shyvanna”
III miejsce – zajęła również drużyna ze Złocieńca pod nazwą „Łakietowe Chomisie”

Turniej Counter Strike: Global Offensive:
I miejsce – zdobyła drużyna z Czarnego pod nazwą „Czarne Five”
II miejsce – zajęła młodzież ze Świdwina pod nazwą drużyny „UsefullPower”
III miejsce – przypadło młodzieży ze Złocieńca pod nazwą „Worthy of Attention”

Turniej Fifa 15:
I miejsce – zajęła drużyna ze Drawska Pomorskiego
II miejsce – zdobyła młodzież ze Szczecinka
III miejsce – również przypadło młodzieży ze Szczecinka
Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy! Emotikon smile

Chcielibyśmy podziękować sponsorom, bez których Festiwal nie mógłby się odbyć.
Ogromne podziękowania dla Burmistrza Złocieńca za wsparcie finansowe festiwalu.
Dziękujemy właścicielowi sklepu HKR Komputery za wsparcie od strony technicznej oraz za zorganizowanie wielkiego turnieju Hearthstone.
Dziękujemy właścicielowi sklepu Sport Style za wsparcie finansowe.
Dziękujemy właścicielowi sklepu FW Computers za zasponsorowanie słuchawek firmy Razer z serii Kraken.
Dziękujemy właścicielom Zakładu Piekarniczego S.C Toczko C.J za zasponsorowanie pysznego chleba do festiwalowego bufetu.
Dziękujemy pizzerii-pierogarni „Wenecja” oraz pizzerii „Piccolo” za zasponsorowanie smacznych pizz, które były świetnym dodatkiem do festiwalowego bufetu.

Dziękujemy również Drawskim Stronom Internetowym oraz telewizji Gawex za objęcie imprezy patronatem medialnym.

Chciałbym podziękować dziewczynom z Teatru Ognia za uświetnienie imprezy pokazami Light Show. Chłopakom z grupy ASG za świetną atrakcję podczas Festiwalu, a także Marcinowi za świetny pokaz tańca.
Chciałbym podziękować również całej ZOKowskiej ekipie, dzięki której Festiwal mógł przebiegać sprawnie i bez zakłóceń. Największe podziękowania kieruję do Pani Moniki Kuczyńskiej ze Złocienieckiego Ośrodka Kultury za całe wsparcie i pomoc włożoną w organizację Festiwalu, a także za cierpliwość i za to, że można na Panią liczyć w każdej chwili.
Dziękuję wszystkim jeszcze raz za tłumne przybycie i świetną wspólną zabawę, mam nadzieję, że zobaczymy się następnym razem! :-)

Organizator Złocieniec Game Festival,
Patryk Onoszko

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus