logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
piątek, 24 kwietnia 2015 13:46

Smarujemy NIVEA

1117 zgłoszonych placów zabaw z całej Polski. Złocienieckie podwórko NIVEA dzisiaj na 72 miejscu. To wciąż za mało, żeby wymarzony plac zabaw powstał właśnie u nas. AKCJA MOBILZACJA cały czas trwa. Nie odpuszczamy!

Wczoraj, w godzinach popołudniowych grupa animatorów Złocienieckiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Złocieńcu oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Złocieńcu spędziła słoneczne popołudnie w Budowie, gdzie jest szansa na to, aby taki plac zabaw powstał.
Dzieci i rodzice wzięli udział w wielu zabawach integracyjnych. Nie zabrakło skocznej belgijki i zakręconej czekolady. Dużym powodzeniem cieszyły się zabawy z chustami animacyjnymi i balonami. Dużo radości przyniósł pokaz baniek mydlanych, które dzięki dobrej pogodzie wychodziły doskonale. Największe kolejki tradycyjnie przy punktach z malowaniem minionków, kwiatków, księżniczek, lwów, piesków, motylków i angry birdsów. Dzieci mogły zobaczyć również fragment przedstawienia „Król malowany” złocienieckiej grupy teatralnej „Wesołe moliki”. Wszystko po to aby przypomnieć i namówić jak największą liczbę mieszkańców Złocieńca do głosowania na rodzinne miejsce zabaw w naszej gminie.
Na pytanie o to kto posiada komputer w domu wszystkie obecne na placu dzieci podniosły rękę do góry. Więc teraz wystarczy tylko zagłosować. :-)

Głosujemy codziennie.

 

http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus