logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ekdus

DK plus

wosp serce

piątek, 24 kwietnia 2015 13:46

Smarujemy NIVEA

1117 zgłoszonych placów zabaw z całej Polski. Złocienieckie podwórko NIVEA dzisiaj na 72 miejscu. To wciąż za mało, żeby wymarzony plac zabaw powstał właśnie u nas. AKCJA MOBILZACJA cały czas trwa. Nie odpuszczamy!

Wczoraj, w godzinach popołudniowych grupa animatorów Złocienieckiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Złocieńcu oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Złocieńcu spędziła słoneczne popołudnie w Budowie, gdzie jest szansa na to, aby taki plac zabaw powstał.
Dzieci i rodzice wzięli udział w wielu zabawach integracyjnych. Nie zabrakło skocznej belgijki i zakręconej czekolady. Dużym powodzeniem cieszyły się zabawy z chustami animacyjnymi i balonami. Dużo radości przyniósł pokaz baniek mydlanych, które dzięki dobrej pogodzie wychodziły doskonale. Największe kolejki tradycyjnie przy punktach z malowaniem minionków, kwiatków, księżniczek, lwów, piesków, motylków i angry birdsów. Dzieci mogły zobaczyć również fragment przedstawienia „Król malowany” złocienieckiej grupy teatralnej „Wesołe moliki”. Wszystko po to aby przypomnieć i namówić jak największą liczbę mieszkańców Złocieńca do głosowania na rodzinne miejsce zabaw w naszej gminie.
Na pytanie o to kto posiada komputer w domu wszystkie obecne na placu dzieci podniosły rękę do góry. Więc teraz wystarczy tylko zagłosować. :-)

Głosujemy codziennie.

 

http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software