logo zok

plenfrdeites

zik zok logo

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 08 kwietnia 2015 14:31

Erasmusowe wieści

Na pewno dobrze znacie już naszych wolontariuszy z Erasmus+, Allę i Gutiera. Od września 2014r. wspierają działania Złocienieckiego Ośrodka Kultury i realizują własne pomysły.

Co się wydarzyło w marcu?

 

Twórcy projektu Createmotion, który zapoczątkował Gutier, oprócz serii koncertów w gminie Złocieniec, wystąpili w Kaliszu Pomorskim. 13 marca 2015 (piątek) nie był pechowy dla miłośników dobrej muzyki. Niesamowita energia, którą muzycy uwolnili na kaliskiej scenie spotkała się z ciepłym przyjęciem młodych artystów przez publiczność.

Udało im się również odwiedzić Szczecin w poszukiwaniu nowych miejsc do organizacji koncertów. W międzyczasie cały czas pracują nad nagraniami utworów i planują kolejne muzyczne wydarzenia.

 

Alla rozpoczęła spotkania z grupą licealistów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa w Złocieńcu, podczas których uczy języka rosyjskiego. Lekcje te są niezwykle cenne dla uczniów, ponieważ język ten już niedługo stanie się ich przedmiotem obowiązkowym.

Koncert zokowskich podopiecznych – „Poznajmy się!”, był również okazją do zaprezentowania pięknego obrazu „Aleja Grabowa”, który powstawał w pracowni plastycznej przy udziale Alli. W akcji brali również udział uczestnicy zajęć plastycznych.

Warsztaty tworzenia artystycznych mydeł, które zapoczątkowała Alla cieszyły się tak ogromną popularnością, że otrzymaliśmy zaproszenie by odwiedzić Zakład Karny w Wierzchowie i w ramach readaptacji społecznej „Przez sztukę do wolności” przeprowadzić zajęcia z osadzonymi.

 

Już teraz zapraszamy na kolejne kwietniowe wydarzenia organizowane przez Allę i Gutiera, warsztaty tworzenia artystycznych świec oraz koncert muzyki elektronicznej „Beat The Night”.

Kalendarz wydarzeń

zik zok logo

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus