logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 05 lutego 2015 08:15

Createmotion Winter Tour

Zakończyła się zimowa trasa projektu muzycznego „Createmotion”, w trakcie której odwiedziliśmy Bobrowo, Stawno, Lubieszewo i Złocieniec. Projekt zapoczątkował wolontariusz Erasmus+, Gutier Rua. Createmotion zostało stworzone by pomóc lokalnym artystom rozwijać się muzycznie.

Podczas dwugodzinnych koncertów można było posłuchać i pobawić się przy różnych gatunkach muzycznych. Rap w wykonaniu Gutiera Hardcore z Hiszpanii i Stiviego ze Złocieńca. Rockowe brzmienia The Flocks w składzie: Adam Sawościanik, Szymon Pietrzak, Dawid Borysiewicz i Dominik Klimczak. Muzyka taneczna Dj K3, czyli Mateusza Jakszuka a także akustyczna Julii Wasiniewskiej i The Last Note (Amanda Trzcińska i Artur Kunasz).

 

To nie koniec koncertowania grupy Createmotion. Wkrótce będzie można ich usłyszeć w Drawsku oraz Kaliszu Pomorskim. Więcej szczegółów o zbliżających się koncertach na profilu Facebook.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus