logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
piątek, 23 stycznia 2015 08:25

Koncert dla babć i dziadków

Jak co roku w Złocienieckim Ośrodku Kultury odbył się koncert dla Babć i Dziadków. Podczas koncertu babcie i dziadkowie usłyszeli wokalistki –Oliwię Wierzbińską, Zuzannę Kałamarz, Annę Mazur, Julię Wasiniewską oraz Arkadię Cupał. Wystąpiły również zespoły wokalne„Maluszki”, „Chochliki” i najstarszy zespół wokalny.

Zaprezentowały się także grupy taneczne:„Złocienie", „Cheerleaderki” oraz „Trzpioty I” i „Trzpioty II”, dla której występ był scenicznym debiutem. Swoją miłość do Babć i Dziadków w postaci wierszyków wyrecytowała grupa teatralna. Niespodzianką był również występ zespołu tanecznego, w skład którego wchodzą kobiety z Uniwersytetu III Wieku.

 

Finałem koncertu była piosenka w wykonaniu Konrada Szymczaka w trakcie, której wszystkie wnuki wręczały piękne kwiaty swoim Babciom i Dziadkom. Wszystkie grupy, które zaprezentowały się podczas koncertu działają przy Złocienieckim Ośrodku Kultury.
Koncert poprowadziła Katarzyna Dawidowska.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus