logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ekdus

DK plus

wosp serce

piątek, 23 stycznia 2015 08:25

Koncert dla babć i dziadków

Jak co roku w Złocienieckim Ośrodku Kultury odbył się koncert dla Babć i Dziadków. Podczas koncertu babcie i dziadkowie usłyszeli wokalistki –Oliwię Wierzbińską, Zuzannę Kałamarz, Annę Mazur, Julię Wasiniewską oraz Arkadię Cupał. Wystąpiły również zespoły wokalne„Maluszki”, „Chochliki” i najstarszy zespół wokalny.

Zaprezentowały się także grupy taneczne:„Złocienie", „Cheerleaderki” oraz „Trzpioty I” i „Trzpioty II”, dla której występ był scenicznym debiutem. Swoją miłość do Babć i Dziadków w postaci wierszyków wyrecytowała grupa teatralna. Niespodzianką był również występ zespołu tanecznego, w skład którego wchodzą kobiety z Uniwersytetu III Wieku.

 

Finałem koncertu była piosenka w wykonaniu Konrada Szymczaka w trakcie, której wszystkie wnuki wręczały piękne kwiaty swoim Babciom i Dziadkom. Wszystkie grupy, które zaprezentowały się podczas koncertu działają przy Złocienieckim Ośrodku Kultury.
Koncert poprowadziła Katarzyna Dawidowska.

Już wkrótce

Kalendarz wydarzeń

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software