logo zok

Współpraca z partnerami

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
piątek, 12 grudnia 2014 13:51

Konkurs na SZOPKĘ rozstrzygnięty!

POWIATOWY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ RODZINNĄ
SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ rozstrzygnięty.

Wręczenie nagród i podsumowanie konkursu
nastąpi 17.12.2014 r. (środa) o godz. 17.00

Prace wyeksponowane będą do 6.01.2015 r.

 

 

Złocieniec 11.12.2014r.

PROTOKÓŁ

POWIATOWY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ RODZINNĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

 

Do tegorocznego konkursu zgłoszonych zostało 20 prac konkursowych.

Jury w składzie :
Janina Jóźwik
Malarka, pracowała jako animator i plastyk w Klubie Garnizonowym w Budowie.
Barbara Szkurłat - Czutro
Reprezentuje Nadleśnictwo Złocieniec. Zajmuje się mi. Edukacją przyrodniczą
Anita Balińska
Właścicielka Pracowni ceramiki i rękodzieła
Elżbieta Kordek
Malarka, plastyk, instruktor malarstwa i ceramiki w Złocienieckim Ośrodku Kultury

 

Po dokładnym obejrzeniu wszystkich zgłoszonych prac do konkursu, jury dokonało następującej oceny biorąc pod uwagę nawiązanie do tradycji Świąt Bożego Narodzenia, estetykę, pomysłowość, samodzielność w wykonaniu poszczególnych elementów szopki, wkład pracy w jej tworzeniu, przyznało I, II, III miejsce oraz wyróżnienie specjalne. Pozostałym uczestnikom konkursu postanowiło przyznać wyróżnienia. Wszyscy otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

I miejsce - Władysław Worobiec
Adrianna Skoneczny
Konrad Skoneczny
Igor Skoneczny ze Złocieńca

 

II miejsce – Świetlica wiejska w Pomierzynie
Agnieszka Marcinkowska
Patrycja Marcinkowska
Nikola Małys
Amelka Mańkowska

 

III miejsce – Świetlica wiejska w Białym Zdroju
Iwona Paś
Anna Leśniewska

 

oraz

 

III miejsce – Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Radość z życia"
Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Gudowie
Anastazja, Anetka, Milena, Gabrysia, Hubert, Michał, Filip, Natan, Sebastian

 

Wyróżnienie specjalne za pomysłowość, kreatywność dla Jakuba Pietrasika z Drawska Pomorskiego

 

Oraz wyróżnienia dla:
1. Świetlicy w Starym Worowie
Mai Binkowskiej
Weroniki Szmidt
Kingi Antosik
Anna Pawłowskiej
Kai Brzozowskiej
2. Agaty i Macieja Książek z Cieszyna
3. Kacpra Wolińskiego z Drawska Pomorskiego
4. Nikoli i Juli Walenciej z Drawska Pomorskiego
5. Agnieszki i Zuzanny Popławskiej z Rzęśnicy
6. Katarzyny Kocoł z Rzęśnicy
7. Weroniki Woch z Rzęśnicy
8. Juli Kocoł z Rzęśnicy
9. Aleksandry Cheba ze Złocieńca
10. Wiktorii Mogielewskiej z Drawska Pomorskiego
11. Juli i Zuzanny Sinderman z Darskowa
12. Oliwiera Kowalika z Gudowa
13. Oliwi Kulpa z Drawska Pomorskiego
14. Amelii i Mai Sinderman z Darskowa
15. Stowarzyszenia Uniwersytetu III Wieku w Złocieńcu

 

JURY:
Janina Jóźwik
Barbara Szkurłat - Czutro
Anita Balińska
Elżbieta Kordek

Wystawę będzie można oglądać, do 06.01.2015 roku.

Odbiór prac w dniach od 07.01.2015 r. do 14.01.2015 r.

Złocieniecki Ośrodek Kultury „ Kino Mewa" w Złocieńcu ul. Połczyńska 6, w godz. 8.00- 19.00

Prace nie odebrane w terminie przechodzą na własność organizatora.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus