logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 16 października 2014 09:47

Wernisaż Marty Frankowskiej

15 października 2014 roku w „Galerii na ścianie" Złocienieckiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż Marty Frankowskiej. Na uroczystym otwarciu wystawy odbyło się wręczenie kwiatów i podziękowań dla artystki.

Pani Marta jest mieszkanką Złocieńca. Po latach poszukiwań twórczych odkryła sposób wyrażania emocji i wrażliwości artystycznej. Swoje prace tworzy z połączenia różnych materiałów. Są to kamień, drewno, tkanina, włókno, papier, metal oraz ekologiczna masa plastyczna. Artystka jest amatorką. Swój warsztat doskonali przez nowe inspiracje i stawianie kolejnych wyzwań twórczych. Początkowo były to nieśmiałe figurki. Z czasem kiedy pokazała znajomym swoje prace okazało się, że oceniane są bardzo wysoko. To dodało artystce odwagi. Swoje dokonania zaprezentowała na Facebooku, gdzie można odnaleźć profil Marty Frankowskiej. Tam również można się z Panią Martą skontaktować w celu nabycia jej prac. Rzeźby mogą być ozdobą każdego ogrodu, domu, biura czy tarasu.

Twórczość Marty Frankowskiej można oglądać w Złocienieckim Ośrodku Kultury do 2 listopada 2014. Serdecznie zapraszamy.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus