logo zok

wakacje 2022 baner ig

 

Nadchodzą wakacje, czyli najlepsze dwa miesiące w roku! :)

Jakże szkoda byłoby się w ten czas nudzić, ale spokojnie! Nuda nam nie straszna, dlatego już teraz zapraszamy Was na istnie artystyczne szaleństwo.

W barwnym otoczeniu Artystycznego Podwórka wspólnie będziemy bawić się chustą, tworzyć niezwykłą mapę marzeń, puszczać ogromne bańki, malować na wodzie oraz wsłuchiwać się w dźwięki natury, a dla pasjonatów fotografii znajdą się także warsztaty fotograficzne.

Biblioteka Publiczna będąca zbiorem niezwykłych historii zawartych w tysiącach książek to także idealne miejsce do świetnej zabawy. Spotkajmy się w niej, by wspólnie tworzyć zegary, ciasta 3D oraz pełne zapachu mydełka. Nie zgadniecie co jeszcze można robić w bibliotece – tańczyć i uprawiać zumbę!

Mnogość atrakcji czekać będzie na Was również w świetlicach wiejskich podczas aż ośmiu różnotematycznych tygodni. Będzie zdrowo, sportowo, a także ekologicznie i animacyjnie.

Wszystkich spragnionych filmowych wrażeń płynących z wielkiego ekranu zapraszamy do wakacyjnego kina, które na pewno Wam ich dostarczy.

Dla każdego coś dobrego, a to tylko niektóre z licznie przygotowanych atrakcji. Pełen program wakacyjnych animacji oraz repertuar kina znajdziecie na naszej stronie www.zok.zlocieniec.pl.

 

Tekst: Patryk Onoszko

 

PROGRAM do pobrania

REGULAMIN do pobrania

 

wakacje plan 1

 wakacje plan 2

wakacje plan 3

wakacje plan 4

wakacje plan 5

wakacje plan 6

wakacje plan 7

wakacje plan 8

Współpraca z partnerami

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus