logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ekdus

DK plus

wosp serce

środa, 06 sierpnia 2014 08:50

Europejski Festiwal Ludzi 2014

Uczestnicy z 15 państw Unii Europejskiej spotkali się w Bad Segeberg w Niemczech. Festiwal trwał od 19 do 25 lipca 2014r. 50. osobowa delegacja z Powiatu Drawskiego również tam była!

Celem wyjazdu było upowszechnianie i promocja naszego regionu, jak również integracja europejska. Cele te realizowaliśmy poprzez prezentacje artystyczne i teatralne oraz zawody sportowe, którym oczywiście przyświeca idea fair play. W tym roku zaprezentował się zespół śpiewaczy „Darskowiacy”, wzięliśmy udział w wielu zawodach sportowych: pytanka, siatkówka, duathlon – bieg na 1,7 km i pływanie 200m, piłka nożna oraz koszykówka. Drugie miejsce w konkursie malarskim zajęła Pani Genowefa Dykier.

 

W roku 2015 gospodarzami Europejskiego Festiwalu Ludzi będzie Złocieniec i Wierzchowo. 50. osobowe grupy z 15. państw Unii Europejskiej w Złocieńcu zaprezentują swoją kulturę narodową i wezmą udział w zawodach sportowych. Już dziś zachęcamy wszystkich mieszkańców Złocieńca do wsparcia tego wydarzenia i uczestniczenia w nim!

 

Już wkrótce

Kalendarz wydarzeń

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software