logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 30 kwietnia 2014 17:51

Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejsza baśń mojego dzieciństwa"

PROTOKÓŁ
WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ZESPOŁÓW PLASTYCZNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
– etap powiatowy
„NAJPIĘKNIEJSZA BAŚŃ MOJEGO DZIECIŃSTWA"

Do etapu powiatowego zgłoszonych zostało 46 prac konkursowych.
Prace ocenione zostały w trzech przedziałach wiekowych:
- 6-9 lat
-10-12 lat
-13-15 lat
-16-19 lat

Jury w składzie :
Janina Jóźwik
Wioletta Ślączka
Elżbieta Kordek

Po dokładnym obejrzeniu wszystkich zgłoszonych prac do konkursu, dokonano następującej oceny biorąc pod uwagę poziom artystyczny prac w zależności od wieku autora, zgodność z tematyką konkursu, technikę wykonania, ogólny wyraz artystyczny wyłoniła autorów i ich prace, które będą reprezentowały powiat drawski na etapie wojewódzkim oraz przyznano dyplomy i nagrody rzeczowe.

W kategorii wiekowej 6- 9 lat

I miejsce – Martyna Maciąg lat 8
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

II miejsce Zosia Stalmaczonek lat 8
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

III miejsce –Nina Pietkiewicz lat 8
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

Wyróżnienia:
*Oliwia Leśniak lat 8
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

*Olga Padewska lat 6
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

*Maja Golska lat 7
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

*Olimpia Żylewicz lat 4
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

W kategorii wiekowej 10- 12 lat
I miejsce – Katarzyna Susołowska lat 11
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

II miejsce – Aleksandra Olszacka lat 12
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

III miejsce –Otylia Kosińska lat 11
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

W kategorii wiekowej 13- 15 lat

I miejsce – Oktawia Gwiaździńska lat 15
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

II miejsce – Julia Masłowska lat 13
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

III miejsce – Karolina Budnicka lat 13
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

Wyróżnienie – Oktawia Bogusz lat 13
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

W kategorii wiekowej 16 – 19 lat

I miejsce – Ada Brożek lat 18
Świetlica wiejska w Stawnie
Opiekun : Paulina Begedza

JURY:
Janina Jóźwik
Wioletta Ślączka
Elżbieta Kordek

 

basn 07 basn 15
Martyna Maciąg Złocieniec
I miejsce kat.6-9 lat
Zosia Stalmaczonek Złocieniec
II miejsce kat.6-9 lat
   
 basn 08 basn 13
 
 Nina Pietkiewicz Złocieniec
III miejsce kat. 6-9 lat
 Oliwia Leśniak Kalisz Pom.
wyróżnienie kat.6-9 lat
   
basn 11 basn 06
Olga Padewska Złocieniec
wyróżnienie kat. 6-9 lat
Maja Golska Złocieniec
wyróżnienie kat.6-9 lat
   
 basn 12 basn 05 
Olimpia Żylewicz Złocieniec
wyróżnienie kat. 6-9 lat 
 Katarzyna Susołowska Złocieniec
I miejsce kat.10-12 lat
   
basn 02 basn 14
Aleksandra Olszacka Kalisz Pomorski
II miejsce kat. 10-12 lat
Otylia Kosińska Złocieniec
III miejsce kat. 10-12 lat
   
basn 10 basn 03
Oktawia Gwiaździńska Kalisz Pom.
I miejsce kat. 13-15 lat
Julia Masłowska Złocieniec
II miejsce kat. 13-15 lat
   
 basn 04  basn 09
 Karolina Budnicka Złocieniec
III miejsce kat. 13-15 lat
 Oktawia Bogusz Kalisz Pom.
wyróżnienie kat. 13-15 lat
   
basn 01  
Ada Brożek      Stawno
I miejsce kat.16-19 lat
 

Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus