logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 13 lutego 2012 15:08

Michał Bajor w Złocieńcu - Odmieńmy tylko rytm

„Od Piaf do Garou” taki tytuł nosi recital Michała Bajora, który odbył się w Złocinieckim Ośrodku Kultury. Artysta w nietypowych dla siebie melodiach, w jakby tytułowym „odmienionym rytmie” zaprezentował się w sobotni wieczór złocienieckiej widowni. Koncert promował podwójny album artysty, siedemnasty w jego dorobku.

Piosenki płynące ze złocienieckiej sceny pochodzą znad Sekwany. Wszystkie  zostały doskonale przetłumaczone  przez  mistrza słowa  Wojciecha Młynarskiego. Melodyjne i skoczne piosenki, opatrzone artystyczną aranżacją Wojciecha Borkowskiego wprowadziły złocieniecką widownię w wspaniały nastrój.

Liryczne i pełne gracji dzwięki wygrane zostały przez „świetnych i profesjonalnie przygotowanych muzyków” powiedział ksiądz proboszcz  Wiesław Hnatejko, który gościł na koncercie. Artysta w Złocieńcu zaśpiewał piosenki z repertuaru takich znakomitości muzycznych jak min. Edith Piaf, Charles Aznavour, Yves Montand, Gilbert Becaud czy Garou. Po zakończeniu trwającego 90 minut koncertu była możliwość zakupu płyt z różnymi nagraniami  Michała Bajora. Fanów artysty najbardziej ucieszyła jednak możliwość otrzymania autografu oraz zrobienia wspólnego zdjęcia z artystą. Wielu z nich z utęsknieniem czeka na kolejny koncert swojego idola.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus