logo zok

Współpraca z partnerami

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
piątek, 04 października 2013 07:13

Promocja złocienieckich inicjatyw lokalnych

W ostatni piątek września Złocieniecki Ośrodek Kultury wspólnie z liderami pięciu inicjatyw promował rozpoczynające się jesienne działania społeczne. Wśród nich znajdują się propozycje dla rodziców z dziećmi, pn."Ścieżki kultury". To inicjatywa grupy aktywnych rodziców, którzy przygotowali specjalny zajęcia w różnych miejscach Złocieńca.

Można wziąć udział w zajęciach muzycznych, tanecznych, ekologicznych, ceramicznych, sportowych, magicznych, w Bibliotece Publicznej oraz doświadczać w pracowni fizyczno-chemicznej.

Dla miłośników kina proponujemy spotkania w ramach złocienieckiego koła filmowego „Co nas kręci". Pierwsze z nich już 11 października w kawiarni ZOK. Weźmie w nim udział aktor – Lech Dyblik.

Kameralne koncerty połączone z klimatycznym oświetleniem i repertuarem wykonywanym przez lokalnych muzyków to cecha charakterystyczna akustycznych koncertów, pt. „Opowieści nocy". Najbliższe koncerty odbędą się: 4.X w Karpnie godz.21:00, 11.X w Auli Absolwenta w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych godz.19:00; 19.X w Czaplineckim Ośrodku Kultury.

W kolejnym pomyśle, pn."Złocieniec – GRA", szukamy osób, które chciałyby współtworzyć grę planszową o tematyce Zakładów Przemysłu Wełnianego w Złocieńcu oraz Cegielni. Jeśli znacie ciekawe historie związane z zakładami to przyłączcie się do inicjatywy. Pytania i informacje można przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„Akademia Fotografii Artystycznej" to inicjatywa miłośników fotografii. Są to trzymiesięczne warsztaty połączone z modelingiem i stylizacją. Najbliższy plener już w sobotę 5 października, godz.17:00, zbiórka w ZOKu, ul. Połczyńska 6. Kolejne spotkania odbędą się: 19 - 20.X, 9 - 10.XI i 23-24.XI.

 

Działania dofinansowane są ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalnie 2013.
Informacje o kolejnych spotkaniach znajdziecie na profilu www.facebook.com/InicjatywyLokalneZlocieniec

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus