logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 17 lipca 2013 08:57

Gra uliczna - Kolory Wąsawy

Pierwsza gra uliczna organizowana przez Złocieniecki Ośrodek Kultury już za nami. Było szybko i energicznie, a przede wszystkim zabawnie. Wygrała drużyna rodziny Żaków, którzy swoje wakacje spędzają w Warniłęgu. 

Uczestnicy gry mieli za zadanie odnaleźć przygotowane dla nich zagadki, w każdym z wyznaczonych obszarów. Na starcie, który miał miejsce w ZOK zawodnicy wylosowali zestawy startowe, w której znajdowała się mapa, karta oceny, instrukcja gry oraz wskazanie, do którego obszaru muszą udać się na początku. Złocieniec został podzielony, na kolorowe obszary. Każdy z nich był jednym kolorem, który można było ujrzeć w Wąsawie podczas barwienia tkanin w zakładach włókienniczych. W każdym z kolorowych obszarów kryło się 2 czeladników, którzy posiadali charakterystyczną, widoczną kolorową chustkę. Kolor chustki oznaczał do jakiego obszaru należą. Zadaniem uczestników było odnalezienie czeladników włókienniczych oraz rozwiązanie zadania, które zostało przez nich przygotowane. Za rozwiązanie każdego zadania uczestnicy otrzymali punkty na karcie oceny. Jeśli uczestnikom udało się zdobyć po jednym punkcie, u dwóch różnych czeladników, otrzymali wskazówkę gdzie znajduje się mistrz włókienniczy. Tam czekały na nich kolejne konkurencje i punkty.

Zwyciężyła rodzina Żak, która zdobyła kupon na pobyt nad morzem w willi Daira w Ustroniu Morskim. Ponadto nagrodami były odtwarzacze mp4, słuchawki oraz bony do restauracji.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus