logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 17 lipca 2013 08:25

Z kulturą przez lato - wakacje 2013

Tegoroczne wakacyjne zajęcia dla dzieci mają dość nietypową formę. Przede wszystkim odbywają się  w plenerze, a na dodatek co tydzień w innym zakątku miasta. 

Chcemy dotrzeć do jak największej liczby dzieci, a szczególnie do tych, które mieszkają dość daleko od centrum, a też chciałyby skorzystać z naszej oferty. Zajęć jest mnóstwo, są różnorodne i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Tańczymy, śpiewamy, rysujemy, bawimy się, budujemy z klocków, skaczemy, biegamy, „łamiemy sobie” głowy i języki….  i nie zliczymy co jeszcze się dzieje. Szczegółowe informacje o tym, gdzie jesteśmy znajdziecie na plakatach lub stronach internetowych biblioteki, ZOK, facebooku.   Organizatorem zajęć dla dzieci jest Złocieniecki Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna. Tak się bawiliśmy w pierwszych dwóch tygodniach zajęć, które miały miejsce na Amfiteatrze i na osiedlu  Mickiewicza.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus