logo zok

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dzisiaj 1

Wczoraj 95

Tydzień 209

Miesiąc 1782

Wszystkie 4612

Currently are 69 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

czwartek, 09 maja 2013 15:09

Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejszy pomnik przyrody w mojej gminie"

Zofia Zawrot lat 11, I miejsce,  Drawsko Pom. Zofia Zawrot lat 11, I miejsce, Drawsko Pom.

PROTOKÓŁ
WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ZESPOŁÓW PLASTYCZNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
– etap powiatowy

„NAJPIĘKNIEJSZY POMNIK PRZYRODY W MOJEJ GMINIE"

Do etapu powiatowego zgłoszonych zostało 48 prac konkursowych.
Prace ocenione zostały w trzech przedziałach wiekowych:
- 6-9 lat
- 10-12 lat
- 13-15 lat

Jury w składzie :
Janina Jóźwik
- Malarstwo sztalugowe
Dariusz Kosiński
- Malarstwo olejne, fotografia podwodna
Elżbieta Kordek
- Malarstwo olejne, fotografia, ceramika i rzeźba

 

Po dokładnym obejrzeniu wszystkich zgłoszonych prac do konkursu, dokonano następującej oceny biorąc pod uwagę poziom artystyczny prac w zależności od wieku autora, zgodność z tematyką konkursu, technikę wykonania, ogólny wyraz artystyczny wyłoniła autorów i ich prace, które będą reprezentowały powiat drawski na etapie wojewódzkim oraz przyznano dyplomy i nagrody rzeczowe.

 

W kategorii wiekowej 6- 9 lat

I miejsce - Natalia Swędzikiewicz lat 7
Dziecięcy Klub Plastyka w Czaplinku
Opiekun: starszy inst. kult.- wych. Ewa Tamulewicz
II miejsce - Dominika Jaśkiewicz lat 9
Biblioteka Publiczna filia nr 1 w Złocieńcu
Opiekun: Barbara Bielak
III miejsce –Weronika Dąbrowska lat 9
Szkoła Podstawowa w Broczynie
Opiekun: Joanna Winniak

 

W kategorii wiekowej 10- 12 lat

I miejsce – Zofia Zawrot lat 11
Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim
Opiekun : Elżbieta Wieczorek
II miejsce – Karolina Budnicka lat 12
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna
Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek
III miejsce –Aleksandra Olszacka lat 12
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Dorota Izdebska

Wyróżnienie : Karolina Kruczek lat 10
Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim
Opiekun: Agnieszka Adamska

 

W kategorii wiekowej 13- 15 lat

I miejsce – Natalia Lipska lat 13
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna
Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek
II miejsce – Oktawia Gwiaździńska lat 14
Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej Curie w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: Aneta Hrabeć
III miejsce – Paulina Zima lat 14
Biblioteka Publiczna filia nr 1 w Złocieńcu
Opiekun: Barbara Bielak

 

W kategorii wiekowej 16 – 19 lat nie było prac konkursowych

 

JURY:
Janina Jóźwik
Dariusz Kosiński
Elżbieta Kordek

 

olszackaAleksandra Olszacka lat 12
Kalisz Pom III miejsce
budnickaKarolina Budnicka lat 12
Złocieniec II miejsce
swedzikiewiczNatalia Swędzikiewicz lat 7,
Czaplinek I miejsce
kruczekKarolina Kruczek lat 10
Drawsko Pom wyróżnienie
 jaskiewiczDominika Jaśkiewicz lat 9
Złocieniec II miejsce
 zawrotZofia Zawrot lat 11
Drawsko Pom. I miejsce
 gwiezdzinskaOktawia Gwieździńska lat 14,
Kalisz Pom, II miejsce
 zimaPaulina Zima lat14,
Złocieniec III miejsce
dabrowskaWeronika Dąbrowska lat 9,
Broczyno III miejsce
lipskaNatalia Lipska lat 13
Złocieniec I miejsce 

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus