logo zok

Współpraca z partnerami

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
piątek, 22 lutego 2013 07:35

Miłość do gwiazd i do drugiego człowieka - KinoSzkoła w lutym

Projekt KinoSzkoła po raz kolejny zagościł w progach Złocienieckiego Ośrodka Kultury. Jak zawsze nie zabrakło emocji, magicznych kryształów i uśmiechów dzieci.

20-tego i 21-go lutego od godzin porannych w kinie „Mewa” w ramach projektu KinoSzkoła gościliśmy dzieci ze szkół podstawowych z naszego miasta i gminy. Dzieci z klas 1-3 na początku wysłuchały i brały czynny udział w prelekcji „Walczymy o swoje pasje”. Chętnie odpowiadały na zadawane pytania. Za poprawną odpowiedź dostawały „magiczne kryształy” oraz pojawiła się „nagroda specjalna” za „specjalne pytanie” w postaci świecącego długopisu, który niewątpliwie wywołał poruszenie wśród dzieci. Po prelekcji dzieci z zaciekawieniem obejrzały film „Gwiazda Kopernika”. Była to animowana historia z życia Mikołaja Kopernika, którego 540 rocznicę urodzin obchodziliśmy 19-tego lutego. Zaś dzieci z klas 4-6 czynnie uczestniczyły w prelekcji zatytułowanej „Zakochałem się - jak o tym mówić?” Równie chętnie jak ich młodsi koledzy odpowiadali na pytania zadawane przez prowadzącą. Po prelekcji obejrzeli film, pt: „ Max Minski i Ja”. Film podobał się uczniom, a do ulubionych scen z filmu zaliczyli moment kiedy Max ukrywał się w kanale i gdy bohaterowie grali w koszykówkę.

 

Współpraca z partnerami

baner konwersji

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus