logo zok

Współpraca z partnerami

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
piątek, 15 lutego 2013 13:37

Wystawa fotograficzna "Skąd jesteśmy?"

15 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim, podczas Sesji Rady Powiatu Drawskiego, Złocieniecki Ośrodek Kultury przygotował wystawę, pn.„Międzypokoleniowe spotkania sąsiadów – Skąd jesteśmy".

„Międzypokoleniowe spotkania sąsiadów – Skąd jesteśmy" to projekt, który realizowany jest przez Złocieniecki Ośrodek Kultury i trzy świetlice wiejskie w Cieszynie, Starym Worowie i Warniłęgu. Projekt dofinansowany został w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu małych projektów. Prezentowana ekspozycja pochodzi z wystaw, które zostały otwarte w świetlicach na przełomie stycznia i lutego. Udało się zgromadzić w sumie 360 zdjęć, które zostały poddane obróbce technologicznej i utrwalone na tablicach solwentowych. Spotkania skłoniły mieszkańców do rozmów o tym jak wyglądały dawniej ich miejscowości i jak się w nich żyło. Wernisaże poprzedzone były spotkaniami z lokalnym miłośnikiem historii. Opowiedziane historie, zapisane zostaną w wydawnictwie multimedialnym.
W chwili obecnej Złocieniecki Ośrodek Kultury pracuje na książką, pt. „Międzypokoleniowe spotkania sąsiadów – Skąd jesteśmy" wraz z płytą DVD.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus