logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 05 lutego 2013 12:13

Warsztaty tańca breakdance

W niedzielę, 3 lutego w sali widowiskowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury odbyły się warsztaty tańca breakdance, jako budowanie kreatywności oraz aktywnego stylu życia.
Profesjonalne zajęcia poprowadził „Bboy Kapłan", czyli Adrian Apanowicz - międzynarodowy instruktor tańca bboying z fundacji ,,Talent''.

Aktywny członek jednej z najlepszych polskich grup breakdance ,,Sinior Skład Family'' oraz współzałożyciel organizacji artystycznej ,,Mad Skillz''.
Jego umiejętności zostały docenione na polskiej i zagranicznej scenie tanecznej.
„Bboy Kapłan" złocienieckim miłośnikom tańca przekazał wiedzę i historię kultury tańca breaking,
podstawowe aspekty i kształtowanie rytmiki tanecznej, naukę około 15 podstawowych kroków tanecznych wraz z choreografią oraz warsztat mentalny z pogadanką odnośnie ,,mojego miejsca na świecie i mojej osobowości'' na podstawie kultury tańca breaking.
Breakdance to taniec trudny, wymagający dużej sprawności fizycznej. Z drugiej strony pozwala na dowolność ruchową, funkcjonuje poza normami przyjętymi w innych technikach, nie jest zamknięty w układach ani rytmach, jak inne tańce. „Break pozwala na improwizację, co daje możliwość wyzwolenia osobistej ekspresji" - mówi jeden z uczestników warsztatów. (ZOK)

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus