logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
piątek, 25 stycznia 2013 13:12

Indiański film o pszczołach

Lutowa edycja programu KinoSzkoła złożona była z warsztatów medialnych oraz projekcji filmowych. Dzieci z klas I-III obejrzały pt.: „Film o pszczołach”, który poprzedzony był prelekcją o ekologii. Uczniowie uczęszczający do klas IV-VI zgłębili temat relacji rodzinnych wykorzystując do tego film pt.: „Indianin”.

W ramach programu uczniowie klas drugich ze szkoły podstawowej nr 2 w Złocieńcu uczestniczyli w warsztatach pt.”Zawody filmowe czyli kto pracuje przy produkcji filmu? - Robimy casting!” Dzieci miały okazję stawić czoła kamerze, która nagrywała wszystkie ich wypowiedzi. Ponadto uczyły się pozornie łatwiej lecz stawiającej dużo problemów pracy z mikrofonem. Po wszystkich nagraniach nastąpił czas na oglądanie i ocenianie swoich wypowiedz oraz umiejętności mówienia przez mikrofon. W trakcie warsztatów panowała wspaniała atmosfera. Możliwe, że w przyszłości zabawa ta zaprocentuje i chociaż jeden z jej uczestników stanie się prawdziwą gwiazdą telewizji.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus