logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 17 czerwca 2024 10:47

Dofinansowanie z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

 MAMY EKRAN!
Z radością informujemy, że Złocieniecki Ośrodek Kultury - ZOK - Kino MEWA otrzymał dofinansowanie z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej na wymianę ekranu w wysokości 19.000,00zł
Realizując projekt „Poprawa warunków funkcjonowania w Kinie MEWA w Złocieńcu-wymiana ekranu" kupimy, zamontujemy i uruchomimy nowy ekran.
Projekt obejmuje kompleksową wymianę dotychczasowego ekranu na nowy, dostosowanie nowego ekranu do standardów jakościowych oraz kompatybilność z istniejącą infrastrukturą kinową.
Dzięki profesjonalnemu montażowi, testom jakościowym i wsparciu technicznemu dla personelu kina nasi widzowie będą mogli cieszyć się filmami w jeszcze wyższej jakości.
Jesteśmy bardzo podekscytowani tą modernizacją i już nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami lepszymi warunkami projekcyjnymi.
Dziękujemy za wsparcie! Tekst: Monika Kuczyńska-Kochana Dofinansowanie z Polski Instytut Sztuki Filmowej, Program Operacyjny Rozwój kin, Priorytet I Modernizacja kin.
#KinoMEWA #PoprawaWarunkówKinowych #NowyEkran #PISF #ZłocienieckiOśrodekKultury

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus