logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 31 sierpnia 2022 12:07

Sierpniowe animacje w świetlicach wiejskich

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sierpniowych działań złocienieckich świetliczanek. Sierpień upłynął bardzo aktywnie. Świetlice realizowały wcześniej ustalony plan wakacyjny, a także wzięły udział w I Przeglądzie Folklorystycznym w Darskowie, gdzie prowadziły warsztaty z tworzenia makramowych bransoletek i breloków, plotły kolorowe warkocze oraz kleiły błyszczące tatuaże.
W Nowym Worowie powstały piękne prace plastyczne, miały miejsce liczne warsztaty kulinarne. W Lubieszewie gry i zabawy na świeżym powietrzu, otwarcie odnowionego boiska sportowego. W Kosobudach tworzenie cementowych doniczek, pokaz mody ekologicznej oraz festyn rodzinny " Pożegnanie lata". W Bolegorzynie mecz palantowy a także warsztaty mydlarskie. W Siecinie dzieci tańczyły, grały i konstruowały z klocków. W Cieszynie wycinały, dekorowały i lepiły z gliny. W Bobrowie rozwiązywały rebusy, krzyżówki i łamigłówki, przygotowały gniotki i zrobiły graffiti kredą. W Starym Worowie tworzyły makramowe zawieszki oraz lalki ze sznurka. W Warniłęgu ludziki z papieru, projektowanie strojów oraz pokaz mody. W Chlebowie czas upłynął na malowankach, kolorowankach oraz na układaniu puzzli. W Stawnie powstały prace z makulatury, pociągi oraz różne postacie. W Rzęśnicy dzieci malowały na mleku, rysowały, kolorowały oraz budowały z klocków. Po więcej zapraszamy na indywidualne profile facebookowe świetlic wiejskich gminy Złocieniec.

Tekst: Agnieszka Michalska
Zdjęcia: profile Fb złocienieckich świetlic wiejskich

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus