logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 01 sierpnia 2022 10:12

Fotorelacja z lipcowych działań złocienieckich świetliczanek

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z lipcowych działań złocienieckich świetliczanek.
Lipiec upłynął nam na przygotowaniach do VII Święta Drawy. Świetlice wiejskie odwiedzili również strażnicy miejscy ze Złocieńca, którzy prowadzili rozmowy z dziećmi na temat bezpiecznych wakacji.
W Cieszynie tworzyliśmy kolorowe rybki, malowaliśmy patyczkami kosmetycznymi oraz przeprowadzaliśmy doświadczenia. W Stawnie eko-żaby oraz kwiaty z papieru. W Rzęśnicy gry i zawody sportowe.
W Lubieszewie odbywały się zajęcia plastyczne, gry i zabawy w sali oraz na świeżym powietrzu. Do świetlicy zawitała również animatorka Vanessa.
W Starym Worowie powstały piękne listki oraz breloki z makramy. W Bobrowie odbyły się warsztaty ze zdrowego odżywiania się. Ponad to mecz piłki nożnej. W Kosobudach czas upływał na zabawach ruchowych i plastycznych. Dzieci wybrały się również w odwiedziny do świetlicy w Rzęśnicy. W Chlebowie kolorowanki, klocki, pizza, spacery, plac zabaw oraz Zumba Kids. W Nowym Worowie odbyły się zajęcia sportowe. Powstały piękne ryby dekoracyjne oraz foto ramki na VII Święto Drawy.
W Siecinie dzieci przygotowywały zdrowe kanapki oraz poznawały technikę nordic walking pod okiem trenera Pawła Połubiaka.
W Bolegorzynie dzieci przygotowały prace plastyczne i pyszne kanapki. Bawiły się również balonami wodnymi. W Warniłęgu uczyły się robić sałatkę owocową. W Darskowie tworzyły ramki na zdjęcia oraz przygotowały pokaz mody z eko surowców.
Tekst: Katarzyna Szewczuk
Zdjęcia: profile Fb złocienieckich świetlic wiejskich

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus