logo zok

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dzisiaj 86

Wczoraj 91

Tydzień 291

Miesiąc 291

Wszystkie 291

Currently are 102 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

wtorek, 30 marca 2021 09:01

Najpiękniejsze palmy i pisanki - 2021

Złocieniec 24.03.2021 r.

PROTOKÓŁ

KONKURS ‘’PALMY I PISANKI WIELKANOCNE’’.
KULTURA TRADYCJI WIELKANOCNYCH W POWIECIE DRAWSKIM

 

Do tegorocznego konkursu zostało zgłoszonych ok. 50 prac konkursowych

Prace zostały ocenione w trzech kategoriach:
PALMA WIELKANOCNA, PISANKA oraz STROIK WIELKANOCNY,
w trzech przedziałach wiekowych:
- dzieci I – III klasa Szkoły Podstawowej
- dzieci IV – VI klasa Szkoły Podstawowej
- młodzież i dorośli

Jury w składzie :
Elżbieta Kordek, Agata Bożek i Anna Lezler
po obejrzeniu zgłoszonych prac konkursowych dokonało ich oceny. Wzięto pod uwagę estetykę, pomysłowość, nawiązanie do tradycji Świąt Wielkanocnych, wykorzystanie materiałów z ”wiejskiego podwórka”, wkład pracy. Przyznało nagrody rzeczowe oraz dyplomy w następujących kategoriach:

Palma Wielkanocna

Dzieci I – III KL. Szkoły Podstawowej

I miejsce- Marcel Czerniawski SP w Czaplinku

II miejsce- Karol Błachowski SP w Czaplinku

III miejsce – Jan Chrościcki SP w Czaplinku

Wyróżnienie- Maria Mikinka SP w Czaplinku

Wyróżnienie – Szymon Młynarczyk SP w Czaplinku

Wyróżnienie –Oliwier Błaszczyk SP w Czaplinku

 

Dzieci IV –VI kl. Szkoły Podstawowej

I miejsce- Krzysztof Marusia - Pomierzyn

 

Młodzież i dorośli

I miejsce – Marta Głowacka - Czaplinek

II miejsce – Tomasz Kiejno - Chlebowo

III miejsce – Ewa Wyrzykowska - Suliszewo

 

PISANKA

Dzieci I- III kl. Szkoły Podstawowej

I miejsce Sara Kocoł - Darskowo II miejsce – Piotr Tynny - Czaplinek

Młodzież i dorośli

I miejsce – Katarzyna Kiejno - Chlebowo

II miejsce – Wanesa Kowalska - Czaplinek

III miejsce – Amelia Kowalska - Czaplinek

Wyróżnienie: Jadwiga Bogusz - Czaplinek

 

STROIK WIELKANOCNY

Dzieci IV – VI kl. Szkoły Podstawowej

I miejsce - Maja Kuzio - Rzepowo Wyróżnienie: Amelia Podolak – Czaplinek

Wyróżnienie: Maria Swędzikiewicz – Stare Drawsko

Młodzież i dorośli

I miejsce – Grażyna Dec - Rzęśnica

II miejsce – Barbara Smuga Kocoł - Darskowo

III miejsce - Mirosława Żurowska – Drawsko Pomorskie

Wyróżnienie -Kamila Dziewiątkowska – Warsztaty Terapii Zajęciowej
w Czaplinku
Wyróżnienie - Zofia Tomkiewicz – Uniwersytet Trzeciego Wieku
w Złocieńcu
Wyróżnienie – Mikołaj Paszek – SP w Broczynie

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują dyplomy i słodycze za udział w konkursie.
1. Piet Balvert - SP Czaplinek
2. Amelia Barna- SP Czaplinek
3. Zuzanna Dołhy- SP Czaplinek
4. Lena Makuch- SP Czaplinek
5. Gabriela Podolak- SP Czaplinek
6. Ksawery Pauliński- SP Czaplinek
7. Jakub Rasztubowicz- SP Czaplinek
8. Maja Sikorska- SP Czaplinek
9. Karolina Staniszewska- SP Czaplinek
10.Kacper Staniszewski- SP Czaplinek
11. Jagoda Zalewska- SP Czaplinek
12. Amelia Sikorska- SP Czaplinek
13. Nikola Grabner- SP Czaplinek
14. Lena Błogowska- SP Czaplinek
15. Nikola Skrocka- SP Czaplinek
16. Aleksandra Czajkowska
17. Jaśmina Krella - Czaplinek
18. Aleksandra Drabiszczak - Broczyno
19. Izabela Kuca – Drawsko Pom.
20. Władysława Wrago – Złocieniec
21. Karolina Stempień – Pomierzyn
22. Aleksandra i Stanisław Kiewlicz – Czaplinek
23. Sylwia Ciemiecka – Kwacz – Czaplinek
24. Błażej Szulc - Czaplinek

Serdeczne podziękowania dla siostry Danuty Walków i ks. Mateusza Macinkiewicza za przygotowanie uczniów do konkursu.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 2021-12-01
2
3
5
Data : 2021-12-05
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus