Wydrukuj tę stronę
wtorek, 06 października 2020 13:22

Zajęcia taneczne dla kobiet 20+

Tańce Świata dla Ciebie - spełnij swoje marzenia!

Zapraszam na wyjątkowe zajęcia taneczne dla kobiet, podczas których poznacie różne techniki taneczne – klasykę, nowoczesny, jazz, folk, latino i inne.

Zajęcia dla wszystkich kobiet kochających dobrą zabawę, muzykę i taniec. Podczas zajęć nie tylko nauczysz się podstawowych i bardziej zaawansowanych kroków, ale także spalisz mnóstwo kalorii, rozruszasz swoje ciało i odkryjesz swoją kobiecość.

Na naszych zajęciach zadbasz o rozwinięcie świadomości ciała, zyskasz więcej gracji w ruchu. Wzmocnisz kondycję, co zagwarantuje Ci pozytywne zmęczenie i satysfakcję, a także będziesz mieć okazję "zapomnienia się" po ciężkim dniu w rytmach muzyki.

Na zajęciach mieszamy różne techniki, m.in. klasykę, taniec nowoczesny, jazz, folk, latino i inne, tworząc wybuchową i unikalną mieszankę taneczną. Tańczyć może każdy! Wiek, waga, umiejętności czy posiadanie partnera nie mają znaczenia. Najważniejsza jest dobra zabawa, a jeśli dasz się porwać tanecznej przygodzie zobaczysz, że po kilku zajęciach będziesz w stanie wykorzystać kroki, których się nauczysz na parkiecie.

taniec 20