logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ekdus

DK plus

wosp serce

środa, 18 grudnia 2019 16:33

Nauki nigdy nie za dużo!

W dniach 14 i 15 grudnia w sali widowiskowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury odbyły się warsztaty wokalne dla wszystkich uczestników zajęć.
Warsztaty poprowadził Dariusz Chmielewski z Pałacu Młodzieży ze Szczecina – muzyk, instrumentalista i opiekun artystyczny wielu zespołów i solistów m.in. zespołu „Markato”, który mogliśmy usłyszeć w Złocieńcu w czasie Święta Drawy.
Podczas dwudniowych warsztatów pracowaliśmy nad emisją głosu, poprawnym oddechem i dykcją. Najmłodsza grupa dzieci skupiła się również na ćwiczeniach rytmicznych, natomiast młodzież i dorośli nad nauką improwizacji, śpiewem wielogłosowym, pracą nad ruchem scenicznym. Dodatkowo soliści pod czujnym okiem prowadzącego pracowali nad wcześniej wybranymi przez siebie piosenkami.
Dowiedzieliśmy się również jak postawa ciała i ruch sceniczny wpływa na przekaz i odbiór przez publiczność. Fachowe porady i lekcje pomogą udoskonalić posiadane umiejętności i ukierunkować poczynania wokalistów.
Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy! Było super.

tekst, fot. W. Krzemińska

Już wkrótce

Kalendarz wydarzeń

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software