logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 23 stycznia 2019 07:54

Dzień Babci i Dziadka

W poniedziałek 21 stycznia w Złocienieckim Ośrodku Kultury przygotowaliśmy uroczy koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. Od progu naszych gości witali: Emilka i Michał z Zespołu wokalnego „Chochliki” częstując ich słodkościami.
W pierwszej części programu artystycznego zaprezentował się Teatrzyk „Wesołe Moliki” w zabawnym przedstawieniu pt. „U Babciuni i Dziadziusia”. Dzieci i dorośli do występu przygotowała instruktorka Barbara Bielak z Biblioteki Publicznej w Złocieńcu.
W drugiej części programu mogliśmy obejrzeć występy najmłodszych naszych milusińskich z zespołów tanecznych: „Pinezki I” i „Pinezki II” uczących się pod kierunkiem instruktorki Dzidki Harańczyk oraz zespołów wokalnych: „Słoneczka”, „Malinki”, „Łobuzerki” oraz naszego rodzynka czyli Mateusza Kicka, przygotowanych przez instruktorkę Wiolettę Krzemińską.
Dużą atrakcją okazał się również występ „studentek” z Uniwersytetu III Wieku, czyli Zespół „Styl” w układzie tanecznym pt. „Retro”. Zespół na co dzień również pracuje pod czujnym okiem instruktorki Dzidki Harańczyk.
Na koniec wszyscy mali i duzi artyści zaśpiewali swoim Babciom i Dziadkom „Sto Lat” a prowadząca Anna Styrska życzyła im dużo zdrowia na dalsze lata. Występy młodych artystów dostarczyły wielu wzruszeń licznie przybyłej widowni.
Jeszcze raz składamy gorące życzenia i do zobaczenia za rok!

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus