logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 05 lipca 2012 10:18

Podsumowanie roku artystycznego 2011/2012

28 czerwca, instruktorzy wraz z dziećmi i młodzieżą ze Złocienieckiego Ośrodka Kultury uroczyście zakończyli rok artystyczny 2011/12.
Impreza rozpoczęła się od otwarcia wystawy przez Burmistrza Złocieńca-Waldemara Włodarczyka i Panią Urszulę Ptak – Przewodniczącą Rady Miejskiej. W holu Kina „Mewa" dzieci z zajęć plastycznych i ceramicznych zaprezentowały swoje prace.

Instruktor -Pani Elżbieta Kordek, opowiedziała o sukcesach dzieci i młodzieży zdobytych na wielu konkursach plastycznych. Po obejrzeniu wystawy wszyscy goście zostali zaproszeni na koncert, w którym wzięły udział wszystkie grupy działające w Ośrodku Kultury. Na początek zaprezentowały się najmłodsze dzieci. Grupa wokalna „Chochliki" oraz pianiści – Mateusz Jańczak i Julka Wasiniewska ujęli publiczność swoimi występami. Instruktorem maluchów jest Pani Wioletta Krzemińska. Można było także usłyszeć utwory grane na gitarach przez uczniów Pana Artura Kunasza.
Oprócz miłych dźwięków dla ucha było także coś dla oka. W nowych układach przed publicznością zaprezentował się Zespół Tańca Ludowego „Małe Złocienie", których instruktorem jest Pani Romana Kowalewicz oraz Grupa Break Dance – „Remittance Of Skills".
W końcowej części koncertu zaprezentowały się starsze grupy wokalne, tj.: zespół wokalny „Wiolinki" i „Wioliny" oraz duet wokalny – Justyna i Gabrysia. Na koniec koncertu wszystkie dzieci zostały zaproszone na scenę i w ramach podziękowań za całoroczną, ciężką pracę otrzymały dyplomy i słodkie upominki.
Wszystkich serdecznie zapraszamy na zajęcia już od września 2012 roku.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus