logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ekdus

DK plus

wosp serce

piątek, 26 stycznia 2018 16:10

Ferie 2018

Ferie w Złocienieckim Ośrodku Kultury upłynęły bardzo szybko i bardzo intensywnie! Zaczęliśmy od warsztatów tanecznych prowadzonych przez Monikę Kisilewicz i Dzidkę Harańczyk, których efekt mogliśmy podziwiać podczas specjalnego koncertu z okazji Dnia Babci i Dziadka. W koncercie brali udział także uczestnicy zajęć wokalnych Wioletty Krzemińskiej, muzycznych Wojciecha Kucharskiego, ogniska muzycznego Jerzego Bogaleckiego, czy grupy teatralnej ZOK Macieja Łukaszewicza.
Jeśli chodzi o teatr to te ferie były także wyjątkowe. Prawie 20 osób wzięło udział w trzydniowych warsztatach prowadzonych przez Marka Kościółka i Marcina Pławskiego z Teatru Krzyk. Jeszcze więcej osób wzięło udział w innych warsztatach: kamishibai czy bezludna wyspa prowadzonych przez Grażynę Król i Gabrielę Lipską albo na niezwykłym spotkaniu sensoplastyki przygotowanym przez Marka i Dzidkę Harańczyków.
Cuda i cudeńka tworzyły dzieci w pracowni plastyczno -ceramicznej Eli Kordek, a umiejętności muzyczne doskonaliły w zespole stworzonym na warsztatach muzycznych Alberta Moroza. Jeśli ktoś chciał odpocząć to mógł wybrać kino i jeden z kilkunastu seansów filmowych przygotowanych specjalnie na ten czas.
Wszystko zakończyło się wielkim balem karnawałowym i podróżą dookoła świata w strojach przygotowanych na warsztatach Ryszardy Reczko.
Kto był z nami na pewno się nie nudził, a kto nie był – zapraszamy następnym razem!

tekst: Maciej Łukaszewicz, foto. Elżbieta Kordek

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software